lt

J "MO'ONG" (Indonezija) Instrumentinis transas

Koncertai

  • Rugpjūčio 25d. 19 val. „O kodėl ne“, Kaunas

Koncertas yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.

Mo'ong yra eksperimentinės muzikos kompozitorius ir instrumentų kūrėjas, gimęs Bankoke ir užaugęs Javoje, Vakarų klasikinės muzikos studijas pradėjo nuo kontraboso specialybės, tačiau netrukus grįžo prie savo šaknų ir gilinosi į Javos folkloro išmintį.

Atlikėjas daugiausiai tyrinėja Nusantara muzikos garsus ir kompozicijas, t.y. Indonezijos muziką ir Javos pasipriešinimo istoriją, apjungia šios muzikos elementų įvairovę. Mo’ong atlikdamas instrumentinį, elektroninį ir javiečių transą muzikinėje kompozicijoje derina kontrastingus ritmus, artimus šokių aikštelės skambesiui.

Mo’ong aktyviai dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose skirtingų muzikinių žanrų bei tarpdisciplininiuose meno projektuose, tokiuose kaip modernus šokis, šiuolaikinis teatras, šiuolaikinis lėlių teatras, instaliacijų menas ir performanso menas. Be solo veiklos Mo'ong 2015 m. inicijavo „Limbah Berbunyi“ projektą, kuriame iš rastų daiktų ir šiukšlių kūrė muzikos instrumentus bei muziką. Jis taip pat yra eksperimentinio dueto grupės „Raja Kirik“ narys.

pasaulio skamba

„J "MO'ONG"” koncertas yra  festivalio PASAULIS SKAMBA programos dalis, kurio metu gegužės-rugpjūčio mėnesiais mus aplankys 12 grupių iš 5 kontinentų.

Rėmėjai

Bendradarbiaujame
Bendradarbiaujame
Mūsų žurnalai
Mūsų žurnalai
Visi rėmėjai