lt

KUUNATIC (Japonija) Ezoterinė psichodelika

Koncertai

  • Birželio 28 d. 19 val. „TERASA LAUKAS“, Kaunas (su shishi)
  • Birželio 29 d. 19 val. „SODAS 2123”, Vilnius
  • Birželio 30 d. 20 val. „OLDMAN parkas“, Palanga

Atlikėjai

  • Fumie Kikuchi - klavišiniai, vokalas
  • Yuko Araki - būgnai, perkusija, vokalas
  • Shoko Yoshida - bosinė gitara

 

„Kuunatic“ muzikinė koncepcija – fantazija! Merginų trijulė įkvėpimo semiasi iš Mėnulio, būtent ten jos atrado visiškai kitokį požiūrį į būgnijimą, pulsuojančias boso linijas ir atmosferinius sintezatorių garsus, kuriuos jungia su tradicinių japoniškų instrumentų sąskambiais. Praėjusiais metais klausytojus pasiekė debiutinis jų albumas „Gate of Klüna“ (Glitterbeat), kuris ne tik tyrinėja ir neria į eksperimentus, bet ir įsimena savo dainingumu bei melodijomis.

„Kuunatic“. grojamą muziką galima apibūdinti kaip tribal – psichodeliką: tarp aštrių, kartais chaotiškų būgnų ir punk elementų išnyra lengva, paukštiška protėvių dvasias pažadinanti Kaguri fleita, o merginų vokalai palydi į ritualinę erdvę ir išskraidina į fantazijų pasaulį.

shishi
(Lietuva)
Tvarkingas muzikinis šaršalas

Vieniems roko undinėlės, kitiems  – raganos ant gitarų. Aišku tik, kad be magijos čia neapsieita. „shishi“ – lietuviškas merginų trio, dainuojantis apie tai, apie ką galvoji kasdien – nebedaug liko prasmės gyventi. Bet vis tiek rūpi, kur eis pasaulis. Grupė muzikantėms kartu yra ir kūrybinių ieškojimų manifestacija.

Sunkiai į konkretaus žanro rėmus telpančios merginos sako, jog groja muziką, kurią ir pačios mėgsta klausyti. Apsiginklavusios gitaromis ir pasivadinusios mėgstamiausiais itališkais vardais, Benadetta, Victoria ir Maria Rosa laviruoja tarp punk / rap / soul / trash lo-fi. Ir rezultatas puikus. „shishi“ kišenėse jau šiltai guli albumai „NA x 80“ (2018), „MAFITISHEI” (2020), EP „Vilniaus skaičiuotės“ (2021), bus ir dar.

pasaulio skamba

„Kuunatic” koncertas yra  festivalio PASAULIS SKAMBA programos dalis, kurio metu gegužės-rugpjūčio mėnesiais mus aplankys 12 grupių iš 5 kontinentų.

Rėmėjai

Bendradarbiaujame
Bendradarbiaujame
Mūsų žurnalai
Mūsų žurnalai
Visi rėmėjai