lt

TAMIKREST (Malis) Rokeriai iš Sacharos

Koncertai

  • Birželio 7 d. 19 val. „Lentpjūvė“, Švenčionėliai
  • Birželio 8 d. 19 val. „TERASA LAUKAS“, Kaunas (apšildo Afrodelic)
  • Birželio 9 d. 19 val. „LOFTAS“, Vilnius (apšildo Afrodelic)
  • Birželio 10 d. 20 val. „Ramybė“, Palanga

Atlikėjai

  • Ousmane Ag Mossa – vokalas, akustinė ir elektrinė gitaros
  • Cheick Ag Tiglia – elektrinė, bosinė gitaros, vokalas
  • Cedric Momo Maurel – klavišiniai, perkusija

 

Dykumų rokeriai „Tamikrest“ vos išleidę pirmąjį albumą 2010 m. stačia galva nėrė į pasaulio koncertines scenas ir muzikos grotuvus. Sacharos klajoklių tuaregų kalba grupės pavadinimas reiškia jungtis ir tai puikus pavadinimas penketukui, taip sėkmingai jungiančiam nesenstančias kultūros vertybes su moderniais pasaulio garsais ir vizijomis.

„Tamikrest“ atvyksta pristatyti savo penktojo studijinio albumo „Tamotaït“ persmelkto teisingai pulsuojančio, intensyvaus rokenrolo. Tačiau muzika kartais yra daugiau nei grojamos natos ar dainuojami žodžiai, kartais tai dvasia, kuri užsidega – tuomet muzika liepsnoja ryškiai ir ilgai.

AFRODELIC
(Malis/Lietuva)
V. Diawaros jungtinis projektas

„Afrodelic“ yra gitaristo ir prodiuserio Viktoro Diawaros projektas - intriguojantis afrikietiškos muzikos ir elektroninių ritmų derinys. Debiutinis grupės albumas „Dusunku Hakili“ („Širdies atminimas“) skirtas Viktoro tėvo, žinomo Malio rašytojo ir poeto Gaoussou Diawara atminimui, kurio kūryba ir skamba „Afrodelic“ dainose.

Dauguma albumo dainų buvo įrašytos Bamake su vietiniais muzikantais bei dainininkais, o studijoje Vilniuje įrašai perdirbti papildant elektroniniais garsais ir ritmais.

pasaulio skamba

„Tamikrest” koncertas yra  festivalio PASAULIS SKAMBA programos dalis, kurio metu gegužės-rugpjūčio mėnesiais mus aplankys 12 grupių iš 5 kontinentų.

Rėmėjai

Bendradarbiaujame
Bendradarbiaujame
Mūsų žurnalai
Mūsų žurnalai
Visi rėmėjai