lt

Apie mus

„GM Gyvai”: kas, kaip ir kodėl?

„Gera Muzika Gyvai“ yra nuo 2006 m. veikianti ne pelno siekianti organizacija, kuri savo šiltais koncertais Lietuvos gyventojus pažindina su world muzikos stiliumi – šiuolaikine muzika, apjungiančia tradicijas, dabartinio žmogaus jausmus ir pomėgius.

„GM Gyvai“ kas mėnesį pristato profesionalių ir įdomių atlikėjų iš įvairių pasaulio vietų koncertus: Kolumbija, Malis, Komorų salos, Senegalas, Brazilija, Tuva, Zimbabvė – tik maža dalis šalių, kurių autentiškas melodijas organizacijos dėka girdėjo Lietuvos klausytojai.

 

 

World muzika skatina skirtingų kultūrų susiliejimą, atvirumą, atskleidžia visų žmonių bendrumą. Todėl ir „GM Gyvai” savo koncertais siekia suartinti publiką su įvairiomis kultūromis, plėsti muzikinį akiratį, šviesti bei didinti tautų, rasių tarpusavio toleranciją, stiprinti žmonių vienybės idėją ir gydančiais muzikos garsais džiuginti visuomenę.

Bėgant laikui, mes vis labiau tampame bendruomene: bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis, kultūros institutais ir centrais, ambasadomis. Mūsų publika be galo įvairi: čia galima sutikti ir studentus, ir didžiulių įmonių vadovus – visus, kurie nori muzikoje atrasti kažką nauja. Nepamirštame ir pačių jauniausių: gyvai išvysti pasaulio muzikos žvaigždes kviečiame mažuosius vaikų namų gyventojus, į savo veiklą įtraukiame Lietuvos moksleivius.

Įdomi, praturtinanti muzika, teigiama atmosfera, geros emocijos, naujos pažintys ir atradimai – tai jau tapo „GM Gyvai“ tradicija bei vizitine kortele. Ateityje žadame dar daugiau: mūsų galvos pilnos idėjų bei planų – tikime, jog kartu mes galime nuveikti labai daug.
Iki susitikimo koncertuose!
 

Su pagarba,
„GMGyvai“ komanda

Rėmėjai

Koncertus pristato
Generalinis rėmėjas
Žurnalas
Žurnalas
Visi rėmėjai