Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Apie mus

 

„GM Gyvai”: kas, kaip ir kodėl?

„Gera Muzika Gyvai“ yra nuo 2006 m. veikianti ne pelno siekianti organizacija, kuri savo šiltais koncertais Lietuvos gyventojus pažindina su bliuzu ir pasaulio muzika (world music) – modernumo ir tradicijų sankirtos taške gimusia muzika, apjungiančia gilias tradicijas su šiuolaikinio žmogaus jausmais ir išgyvenimais. Kolumbija, Kanada, Malis, Komorų salos, Senegalas, Brazilija, Japonija, Zimbabvė – tik maža dalis šalių, kurių autentiškas melodijas jau girdėjo Lietuvos klausytojai.

„GM Gyvai“ pristato tik profesionalių ir įdomių atlikėjų koncertus bei rengia festivalius „Pasaulis skamba“, „Orient“, netolimoje atreityje – „Kaunas Blues“. Viso surengta daugiau nei 500 koncertų įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose, tarp kurių ir gausa nemokamų pasirodymų ne tik viešose erdvėse, bet ir pažeidžiamoms visuomenės grupėms, jaunimui.

World muzika skatina skirtingų kultūrų susiliejimą, atvirumą, atskleidžia visų žmonių bendrumą, leidžia pajusti kultūras kokybiniu aspektu. Ji taip pat padeda mums giliau pažinti ir suprasti savas tradicijas. Todėl ir „GM Gyvai” savo koncertais siekia suartinti publiką su įvairiomis kultūromis, plėsti muzikinį akiratį, stiprinti identitetą, šviesti bei didinti tautų, rasių tarpusavio pagarbą, žmonių vienybės idėją ir gydančiais muzikos garsais džiuginti visuomenę.

Bėgant laikui, mes vis labiau tampame bendruomene: bendradarbiaujame su kultūros organizacijomis, tarptautiniais festivaliais, valstybės institucijomis, savivaldybėmis ir ambasadomis. Mūsų publika be galo įvairi: čia galima sutikti ir studentus, ir didžiulių įmonių vadovus – visus, kurie nori muzikoje atrasti kažką nauja.

Įdomi, praturtinanti muzika, teigiama atmosfera, geros emocijos, naujos pažintys ir atradimai – tai jau tapo „GM Gyvai“ tradicija bei vizitine kortele. Ateityje žadame dar daugiau: mūsų galvos pilnos idėjų bei planų – tikime, jog kartu mes galime nuveikti labai daug.

Iki susitikimo koncertuose!

Su pagarba,

„GMGyvai“ komanda

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai