lt

Apie mus

 

„GM Gyvai”: kas, kaip ir kodėl?

„Gera Muzika Gyvai“ yra nuo 2006 m. veikianti ne pelno siekianti organizacija, kuri savo šiltais koncertais Lietuvos gyventojus pažindina su pasaulio muzika (world music) – modernumo ir tradicijų sankirtos taške gimusia muzika, apjungiančia gilias tradicijas su šiuolaikinio žmogaus jausmais ir išgyvenimais.

„GM Gyvai“ kas mėnesį pristato profesionalių ir įdomių atlikėjų iš įvairių pasaulio vietų koncertus: Kolumbija, Malis, Komorų salos, Senegalas, Brazilija, Tuva, Zimbabvė – tik maža dalis šalių, kurių autentiškas melodijas jau girdėjo Lietuvos klausytojai.

World muzika skatina skirtingų kultūrų susiliejimą, atvirumą, atskleidžia visų žmonių bendrumą, leidžia pajusti kultūras kokybiniu aspektu. Ji taip pat padeda mums giliau pažinti ir suprasti savas tradicijas. Todėl ir „GM Gyvai” savo koncertais siekia suartinti publiką su įvairiomis kultūromis, plėsti muzikinį akiratį, stiprinti identitetą, šviesti bei didinti tautų, rasių tarpusavio pagarbą, žmonių vienybės idėją ir gydančiais muzikos garsais džiuginti visuomenę.

Bėgant laikui, mes vis labiau tampame bendruomene: bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis, kultūros institutais ir centrais, ambasadomis. Mūsų publika be galo įvairi: čia galima sutikti ir studentus, ir didžiulių įmonių vadovus – visus, kurie nori muzikoje atrasti kažką nauja. Nepamirštame ir pačių jauniausių: gyvai išvysti pasaulio muzikos žvaigždes kviečiame mažuosius vaikų namų gyventojus, į savo veiklą įtraukiame Lietuvos moksleivius.

Įdomi, praturtinanti muzika, teigiama atmosfera, geros emocijos, naujos pažintys ir atradimai – tai jau tapo „GM Gyvai“ tradicija bei vizitine kortele. Ateityje žadame dar daugiau: mūsų galvos pilnos idėjų bei planų – tikime, jog kartu mes galime nuveikti labai daug.


Iki susitikimo koncertuose!

Su pagarba,
„GMGyvai“ komanda

Rėmėjai

Bendradarbiaujame
Bendradarbiaujame
Mūsų žurnalai
Mūsų žurnalai
Visi rėmėjai