Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Dieninė dalis

BLIUZAS STOTIES RAJONE
PROGRAMA

Calendar Icon spalio 7 d. 
Calendar Icon „O kodėl ne?" - A. Juozapavičiaus pr. 122 A

12:00 - 13:00 paskaita-pokalbis „Bliuzas: kelionė tarp dangaus ir pragaro“
🎤 ALGIS FEDIAJEVAS

13:00 -14:00 dieninės dalies atidaromasis koncertas
🎸 MARKUS K

16:30 - 17:30 koncertas 
🎸 ARKLIO GALIA

 

Sveiki atvykę į Juke Joint!

Koncertai Kauno stoties rajono legendinėse vietose 5 minučių atstumu

14:00 - 16:00

Calendar Icon Legendinė Čeburekinė - Vytauto pr. 12
🎸 MIDNIGHT SPECIALS
Calendar Icon Kavinukė „Veržuona" - Vytauto pr. 12 
🎸 MANTAS VARNAS
Calendar Icon „Vieno prancūzo sandėliukas" - Girstupio g. 1 
🎸 ALGIS FEDIAJEVAS / WORKING HOBO
Calendar Icon "Žaliukė" (Legendinė šašlykinė) - Kaunakiemio g. 30 
🎸 BELKIN & SOCHIN DUO

 


Dieninę dalį pristato:

Markus K (JK)
Vieno žmogaus grupė

Markus K daugiau nei 30 metų su senu lagaminu, gitara ir looperiu (įrenginiu, kuris įrašo signalą iš gitaros ar kito garso šaltinio, o tada vėl ir vėl atkuria įrašytą ištrauką) keliauja po pasaulį dalindamasis savo begaline aistra muzikai. Šis nuoširdus, atviros širdies atlikėjas dažniausiai groja tiesiog gatvėse ir prie savo instrumentų pridėdamas jausmingą vokalą pina sudėtingus garso sluoksnius sukurdamas tikrą gyvo, nerepetuoto pasirodymo magiją.

Olandijoje gimusio ir Liverpulyje įsikūrusio atlikėjo YouTube kanale daugiau nei 50 tūkstančių sekėjų, kurie yra gyvas įrodymas, jog Markus K savo muzika užmezga ryšius, jungiančius žemynus ir širdis. Nepaprastai gražias originalias savo kompozicijos, atgulusias į šešis albumus, muzikantas papildo drąsiomis žinomų kūrinių interpretacijomis, kurios persmelktos primytvaus bliuzo ir autentiško soulo skambesiu.

Į šio, vidinę ramybę spinduliuojančio, muzikanto pasirodymus dažnai įsitraukia praeiviai, o pats atlikėjas mums primena, jog „mes čia esame visi kartu“, todėl jo pasirodymai tampa ne tik koncertu, bet ir giliai paliečiančia patirtimi.

 


Algis Fediajevas
paskaita „Bliuzas: kelionė tarp dangaus ir pragaro“

Algis Fediajevas, filosofas ir muzikantas, mėgstantis šių sričių susikirtimus, paskaitoje papasakos apie tai, kaip bliuzas svyruoja tarp velniškų ir šventų dalykų ir kodėl jis yra universali poezija.

koncertas

Patirkite bliuzo virsmą: Algio muzika yra puiki iliustracija to, kaip atsispyrus nuo amerikietiško bliuzo ir folko tradicijos ir pasitelkus akustinę gitarą bei balsą galima eiti tolyn šamaniškos psichodelikos ir eksperimentų keliu.

 


Arklio galia

Arklio Galia - penkių iš pažiūros suaugusių vyrų kompanija, neskoningai piktnaudžiaujanti įvairių roko stilių maišymu tarpusavyje jau gerokai daugiau nei pusantro dešimtmečio. Delnuose gniauždami saksofonus ir gitaras, jie jau apkeliavo visas įmanomas Lietuvos muzikinio pasaulio paraštes, išleido devynis albumus ir sugrojo daugiau nei reikia koncertų.

 


Working Hobo

Bliuzo mitologijos įkvėptas Vidmanto Aškinio (Arklio Galia) ir Algio Fediajevo akustinių gitarų duetas, kurio dialogai nuves dar negirdėtomis kryptimis.


Belkin & Sochin duo

Žinomo Lietuvos veikėjo, grupės „The Road Band“ lyderio Aleksandro Belkino ir gitaristo, dainų autoriaus Olego Sochino duetas.

 


Mantas Varnas

Iš Panevėžio kilęs plataus spektro kurėjas, mėgstantis pakapstyti giliau link šaknies, kur bliuzo kontrastų virtinė virpina ir kviečia palinguoti su nostalgija, iššokti emocijas beprotiškais ritmais ir skambesiais.

 


Midnight Special

„Midnight Special“ - senų laikų muziką mėgstančių ir gyvai ją atliekančių muzikantų grupė susikūrusi 2014 metais. Grupė atlieka tradicinę Šiaurės Amerikos liaudies muziką – dainas, pasakojančias apie žmonių gyvenimus.

 

VIETOS

O kodėl ne?
A. Juozapavičiaus pr. 122 A
Alternatyvi vieta šalia traukinių bėgių, šalia geležinkelio stoties.

Vieno prancūzo sandėliukas
Girstupio g. 1
Vieno prancūzo sandėliukas įkūrtas tada, kai vienas prancūzas, atvykęs į Lietuvą, nors ir pamilo šaltibarščius, bet baisiai ilgėjosi tų tikrų, gerų, prancūziškų sūrių, kurių čia taip ir nerado. Vienerius metus savo rankomis konstravęs interjerą, vienas prancūzas Sandėliuko duris atlapojo 2019 m. Nuo tol čia mes ne tik patys gardžiuojamės gryna autentika iš Prancūzijos, bet ir su gurmanais iš visos Lietuvos viskuo ramiai sau dalinamės.

Žaliūkė
Kaunakiemio g. 30
Geriausi šašlykai Kaune! Nesenstanti miesto legenda, užgimusi 1966 metais.

Restoranas Kastytis
A. Juozapavičiaus pr. 68

Legendinė Čeburekinė
Vytauto pr. 12
Beveik 30 metų prekiaujanti čeburekais prie stoties.

Kavinukė Viržuona
Vytauto pr. 12
Gali eit ir praeit. O jei užsuksi - pavalgysi geros šaltienos ir lydekos, o desertui gausi stoties pyragą.

 

 

BLIUZO AUTOBUSAS

Keliaukite specialiu autobusu į Kaunas Blues festivalį legendinėje Kauno sporto halėje. Skambant geram bliuzui kelionė neprailgs! Visi atvažiavę autobusu gaus VIP vietas festivalyje.

Spalio 6 ir 7 d. autobusas išvažiuoja 17 val. iš „Forum Palace" į Kauno sporto halę, grįžta 23 val. iš Kauno sporto halės į „Forum Palace“.
Vienos dienos kaina 50 Euro (Festivalio bilietas + kelionė).

Autobuso ir VIP bilietai:

bilietai

 

Festivalį finansuoja:

 

tiketa

tiketa

 

Rėmėjai

Kaunas blues viešbutis
Bendradarbiaujame
Bendradarbiaujame
Mūsų žurnalai
Visi rėmėjai