Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Anna Maria Flechero ir Yolanda Bush ( JAV )

Koncertai:

  • Gegužės 4d., 19 val. Kauno valstybinėje Filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5, Kaunas)
  • Geguzes 5d., 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilniaus g. 30, Vilnius)

 

  • Anna Maria FLECHERO: vokalas
  • Yolanda BUSH: vokalas/ mušamieji
  • Aleksandr BELKIN: vokalas/ akustinė ir elektrinė gitara/ lūpinė armonikėlė
  • Darius KODIKAS: saksafonas/ perkusija
  • Sergejus SOPELEVAS-VYSOCKI: bosinė gitara
  • Jevgenij ZUBKEVICH: mušamieji
  • Arvydas MEŠKA: klavišiniai

Jau gegužės pradžioje „GM gyvai“ Lietuvos klausytojams suteiks unikalią galimybę išvysti pripažintą džiazo dainininkę iš JAV Anną Marią Flechero. Scenoje kartu su kita savo kraštiete Yolanda Bush pasirodysianti atlikėja neslepia – ilgametė draugystė su šia muzikante, jau kuris laikas apsistojusia mūsų šalyje, lėmė Annos apsisprendimą atvykti į Lietuvą ir taip nudžiuginti džiazo mylėtojus.

Dainininkė ir dainų autorė Anna Maria Flechero, muzikos pasaulyje garsėjanti kaip ryškaus ir rimto džiazinio vokalo savininkė, 2007-aisiais už savo debiutinį albumą „Journey Into The Fourteenth Hour“ gavo geriausios metų džiazo grupės apdovanojimą. Daug metų koncertuojanti JAV, Anna Maria savo kūryboje dažnai kalba apie žmonių gyvenimą, jų bėdas, džiaugsmus, meilę. Jos muzikoje galima išgirsti bossa nova, Latino, R&B ir kitų stilių įtaką. Gimusi ir užaugusi San Franciske, ji grojo įvairiose grupėse, atlikėjai teko pasirodyti vienoje scenoje kartu muzikos grandais kaip Santana, Pete Escovedo, Malo ir Graham Central Station.
„Jos vokalas ir dainavimo stilius labai primena žymiąją Sarah Vaughan...“, – apie Anną Marią Flechero atsiliepia užsienio spauda.
Kartu su šia nuostabia vokaliste scenoje pasirodys ir jos ilgametė draugė – universalaus talento dainininkė, muzikantė Yolanda Bush. Čikagoje gimusi bei augusi džiazo, bliuzo ir kitų muzikos stilių atlikėja, dainų autorė turi daugiau kaip dvidešimties metų muzikavimo patirtį. Ji studijavo trimitą ir chorinę muziką, grojo su daugybe ansamblių, įskaitant Čikagos jaunimo simfoninį orkestrą, prisidėjo prie įvairių teatro projektų. Ne vieną muzikos instrumentą įvaldžiusi atlikėja gastroliavo JAV, Italijoje, pasirodė su tokiais menininkais kaip Rich Montes, Gwen Avery ir Albertos Jackson. Amerikietė į mūsų šalį atvyko mažai ką bendro su muzika turinčiais darbo reikalais, tačiau netruko įsilieti į Lietuvos muzikantų gretas, dalyvauja bendruose džiazo ir bliuzo projektuose.

Kviečiame kartu su Anna Maria Flechero, Yolanda Bush ir būriu lietuvių muzikantų pasimėgauti džiazo melodijomis ir atrasti naujus skambesius!
 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai