Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Antonio Rivas ( Kolumbija )

Koncertai:

  • Spalio 27 d., ketvirtadienį, 19 val. Vilniuje menų fabrike “Loftas” (Švitrigailos g. 29, Vilnius)
  • Spalio 29 d., šeštadienį, 19 val. Kaune lofte “Gargaras” (Raudondvario pl. 101, Kaunas)

Grupė:

  • Antonio RIVAS: akoredeonas / vokalas
  • Daniel FARIAS: bosinė gitara / vokalas
  • Kent BISWELL: gitara / vokalas
  • Jaime SALAZAR: guacharaca / vokalas

Specialiai ”Kino pavasario” jau šeštus metus organizuojamoms Lotynų Amerikos dienoms GM Gyvai pristato charizmatiškąjį kumbia (isp. cumbia) meistrą iš Kolumbijos - Antonio Rivas. Festivalio proga kolumbietis atvyksta į Lietuvą sužavėti Lotynų Amerikoje itin populiariu muzikos stiliumi. Lotynų kultūros puošmena vadinamas kumbia Karibų pakrantės šalyse populiarumu nenusileidžia lietuvių pamėgtai salsai. Sudėtingas, šviesios nuotaikos kumbia ritmas užkrečia optimizmu ir gera nuotaika, todėl gali praskaidrint net ir žvarbiausią rudens vakarą.

Cumbia šaknys siekia kelių šimtmečių tradicijas, kurių ištakos susiformavo Vakarų Afrikoje. Kitapus vandenyno kumbia atsirado ispanų kolonistų dėka, jiems į Lotynų Ameriką atvežus vergų iš Afrikos. Čia, maišantis su vietos kultūra, formavosi savitas kumbia muzikos stilius. Romatiškas ir švelnus kumbios pirmiausia tarnavo meilės prisipažinimams. 20 a. kumbia tapo populiarus įvairiuose socialiniuose sluoksniuose, o iš Europos atkeliavęs akordeonas įsitivirtino kaip pagrindinis kumbia instrumentinis ir vedantis skambesys.

Kviečiame pasinaudoti unikalia proga susipažinti su kumbia ir leistis nešamiems melodingo Antonio Rivas balso į Karibus, į Lotynų Amerikos gražiausias pakrantes!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai