Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Baba Sissoko ( Malis )

Koncertai:

  • Spalio 5 d. 19 val. – Menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29), Vilnius
  • Spalio 6 d. 19 val. – Loftas „Gargaras“ (Raudondvario pl. 101), Kaunas

Dainininkas ir multiinstrumentalistas Baba Sissoko – autentiškų Malio muzikinių tradicijų tęsėjas, eksperimentuojantis su džiazo, bliuzo, roko muzikos stiliais. Dar vadinamas žmogumi – orkestru, Baba Sissoko valdo daugiau net septynis instrumentus (tamani, ngoni, balafonu, calabass, gitara, sildrum, kamelngoni ir kt.). Grojęs su Stingu, Habib Koite, Youssou N‘Dour ir kitomis muzikos žvaigždėmis, B.Sissoko yra žinomas kaip vienas geriausių tradicinių Vakarų Afrikos „kalbančių būgnų“ (tamani) meistrų.

Baba Sissoko muzikinį stilių įvardinti sunku: tai eksperimentuojantis, ieškantis, kuriantis atlikėjas. Jį galima apibūdinti lietuviams artimu „bardo“ vardu, nes Baba Sissoko taip pat yra ir jeli. Šiuo žodžiu Malyje apibūdinimas klajojantis muzikantas, istorijų saugotojas ir pasakotojas, poezijos dainius. Jeli tradicija žinoma dar nuo Malio imperijos klestėjimo laikų 14 a., kai šie dainininkai būdavo imperatorių kompanionai ir net patarėjai.

Net ir išrankiausią klausytoją nustebinsiantis Baba Sissoko pasirodymas suteiks galimybę geriau pažinti Europoje ir JAV populiarų pasaulio muzikos (angl. world music) žanrą. Į „Loftą“ Baba Sissoko atvyksta pakviestas VšĮ „Gera muzikos gyvai“, jau penkis metus kas mėnesį rengiančios pasaulio muzikos ir bliuzo koncertus.
Bilieto kaina nuo 25 Lt iki 65 Lt. Studentams ir moksleiviams – 25 proc. nuolaida. Jau greitai prekyboje!!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai