Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Baba Sissoko ir Saulius Petreikis ( Malis / Lietuva )

Koncertas:

  • Balandžio 7 d., 19 val., kultūros namai „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga)


„GM gyvai”, intensyviai populiarinantys pasaulio muzikos stilių, visus muzikos gerbėjus Velykas kviečia pasitikti išties spalvingai – balandžio pradžioje Lietuvos pajūryje viešės be galo talentingas dainininkas bei multiinstrumentalistas Baba Sissoko.

Jau antrąjį kartą į mūsų šalį atvyksiantis atlikėjas – autentiškų Malio muzikinių tradicijų tęsėjas, eksperimentuojantis su džiazo, bliuzo, roko muzikos stiliais. Dar vadinamas žmogumi – orkestru, Baba Sissoko valdo daugiau net septynis instrumentus (tamani, ngoni, balafonu, calabass, gitara, sildrum, kamelngoni ir kt.). Grojęs su Stingu, Habib Koite, Youssou N‘Dour ir kitomis muzikos žvaigždėmis, Baba Sissoko yra žinomas kaip vienas geriausių tradicinių Vakarų Afrikos „kalbančių būgnų“ (tamani) meistrų. Jo muzikinį stilių įvardinti sunku: tai ieškantis, kuriantis muzikantas, kurį galima būtų apibūdinti lietuviams artimu „bardo“ vardu.


Net ir išrankiausią klausytoją nustebinsiantį Baba Sissoko pasirodymą paįvairins netikėtai užgimęs jo ir lietuvių multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio duetas – per praėjusią Malio atlikėjo viešnagę puikiai „sulipę“ muzikantai jau įrašinėja kompaktinį diską. Koncertas pajūryje – neformalus šio bene pirmojo muzikinio projekto, tiesiančio tiltą tarp Lietuvos ir Afrikos, pristatymas.
Taigi, kviečiame kartu atšvęsti Velykas, panirti į internacionalinę atmosferą ir drauge su Baba bei Sauliumi pasimėgauti netikėtais muzikiniais atradimais!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai