Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

BIG DADDY WILSON ( JAV )

Koncertas:

  • Rugpjūčio 20 d. klube "Ramybė", Palanga, Vytauto g. 35.

Big Daddy Wilson gimė ir užaugo mažame fermerių miestelyje šiaurės Karolinoje. Gyvendamas pačioje pietų širdyje, Wilson augo klausydamasis gospelo ir kantri muzikos, kurią transliavo vietinis radijas. Jam didelę įtaką padarė pusbrolis Jimmy Blount. Jis buvo būgnininkas ir bosistas, taigi būgnai ir bosinė gitara tapo pirmąja Wilson meile. Būdamas labai drovus jis atrado būdą, kaip išreikšti save. Paauglystėje jam dižiulę įtaką padarė septyniasdešimtųjų funk ir soul muzika.

Wilson užaugo su mama ir senele. Jos kiekvieną dieną eidavo į bažnyčią. Berniukui ir jo dviem seserim bažnyčia buvo privaloma. Gospelo giedojimas buvo įprastas kasdieninis dalykas. Bliuzas buvo kažkas visai naujo. Bliuzo jis neklausydavo.

Būdamas 16, Wilson baigė mokyklą ir paliko namus. Vėliau jis įstojo į Amerikos kariuomenę.
Kai Wilson pirmą kartą išgirdo bliuzo koncertą, jam buvo 30. “Tą naktį suradau tai ko labai ieškojau”, sako Wilson. Pavadinti Wilson bliuzmenu būtų per menka. Jis dar ir folk, funk ir soulmenas, kuris labai myli bliuzą.
Ieškant būdų, kaip integruoti funką, soulą ir gospelą, o kartais net truputį kantri muzikos į bliuzą, Wilson grojo su labai įvairiomis grupėmis ir skirtingais formatais. Unikalaus vokalo stiliaus dėka jis skamba kitaip nei bet kuris kitas dainininkas ar muzikantas. “Tu gali daug ko išmokti iš įvairių muzikantų, bet bliuze svarbiausias dalykas yra tai ką tu jauti. Kalbu ne apie šou ar kokį tai stilių. Bliuzas yra jausmas. Noriu, kad žmonės jaustų mane. Noriu paimti juos už rankos ir parsivesti namo į purvinas šiaurės Karolinos gatves”, sako muzikantas.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai