Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Charlie Love - Čikagos bliuzas ( JAV )

Koncertai:
Gegužės 31 d. 20 val. Vilniuje, Muzikos ir kokteilių bare “LAMOUR”, Vokiečių g. 2;
Birželio 1 d. 19 val. Kaune, Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, Rotušės a. 19;
Birželio 2 d. 21 val. Palangoje, Kultūros centre “Ramybė”, Vytauto 35 

Su juo kartu gros grupės „The Road Band“ muzikantai:

Aleksandr Belkin – gitara, lūpinė armonikėlė;
Sergei Sopelev – bosinė gitara;
Jevgenij Zubkevič – mušamieji.

Charlie Love - bliuzo vokalistas, grojantis lūpine armonikėle ir gitara.
Charlie Love gimė Čikagoje 1956. Tėvai jį dar vaiką supažindino su bliuzu, kuris Charlie iš kart užkerėjo. Jo tėvas dažnai grodavo armonikėle, tuo tarpu mama ir mažasis Charlie šokdavo ir dainuodavo pagal Muddy Waters, Howlin Wolf, Little Walter ir B.B. King dainas. Bliuzas Charlie tėvams buvo atgaiva sielai, tas pats bliuzas padėjo jiems ištverti įvairius gyvenimo sunkumus. Ta bliuzo jėga užvaldė ir Charlie.

Charlie ilgai neteko mąstyti ką daryti šiame gyvenime. Lombarde jis nusipirko pirmąją savo gyvenime gitarą ir pradėjo sau akomponuoti. Dirbdamas įvairiose gamyklose, jis visuomet turėdavo su savimi gitarą ir pirmieji Charlie žiūrovai buvo jo bendradarbiai, kuriems jis koncertuodavo kavos pertraukėlių metu.

Čikagos bliuzo grandai - Lefty Dizz ir Buddy Scott suteikė Charlie pirmą galimybę pasinaudoti bliuzo scena žinomame Čikagos klube. Neužilgo po to Charlie pradėjo groti su savo grupe Hotlinks. Greitai jis buvo pastebėtas Čikagos bliuzo pasaulyje ir pripažintas kaip vienas geriausių Čikagos bliuzo daininikų. Šilkinis sodrus vokalas ir vulgari jėga, tai išskirtinis derinys Charlie bliuze.

Charlie Love ir Silky Smooth Band ilgus metus yra viena iš pagrindinių bliuzo grupių Čikagoje. Šis Čikagos šou-menas yra pastovus įvairių bliuzo festivalių dalyvis. Čarlie Love ir bliuzo grupė Silky Smooth Band ištisai koncertuoja įvairiuose Amerikos bliuzo klubuose. Jo pasirodymai visuomet priverčia žiūrovus pakilti nuo kėdžių.

Daug dėmesio skirdamas koncertinei veiklai Čikagos klubuose, Charlie Love išleido tik vieną solinį albumą: „So Happy I Could Cry“.

 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai