Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

DAVE GOODMAN trio (Kanada / Vokietija)

Koncertai:

  • Gruodžio 19 d. 19:00 val. laisvalaikio namai "Nautilus", Savanorių pr. 124, Kaunas
  • Gruodžio 20 d. 19:30 val. "Radisson BLU Hotel Lietuva", renginių salėje "Alfa", Konstitucijos pr. 20,  Vilnius

Scenoje matysite:

  • Dave Goodman - gitara, vokalas
  • Oliver Spanuth - perkusija
  • Bernd Schlott - saksofonas, lūpinė armonikėlė, klarnetas

D. Goodman – ypatingu ir nepakartojamu vokalu išsiskiriantis gitaros virtuozas, ryškius vaizdinius paverčiantis dainomis ir atiduodantis klausytojų pasimėgavimui, atvyksta į Lietuvą jau šį gruodį, kad pasidalintų savo išgyvenimais su mūsų klausytojais.

Gimęs ir augęs Kanadoje, muzikantų šeimoje, būdamas vos 12-os metų metė smuiko pamokas ir įsigijo savo pirmąją naudotą gitarą.
“Tai buvo vienas geriausių spontaniškų sprendimų mano gyvenime”, -  vėliau sakė D. Goodman. Paauglystėje, ieškodamas savojo stiliaus, daug eksperimentavo, pasinėrė į roką, rokenrolą, bei džiazo muziką. Būdamas  septyniolikos buvo išrinktas geriausiu gitaristu savo amžiaus grupėje Kanadoje ir pakviestas groti kartu su Kanados džiazo legendos Phil Nimmons garbės džiazo ansmabliu.
Baigęs muzikos studijas Vankuverio koledže, daug metų praleido JAV koncertuodamas kartu su tokiomos garsenybėmis kaip David Sanborn, Jeff Healey, The Dooby Brothers ir Ford Blues Band.

Šalia aktyvios koncertinės veiklos muzikantas visą laiką gilinosi į instrumentų, bei įgarsinimo sistemų gamybą. 1991 – aisiais metais dirbdamas Kalifornijoje kartu su stiprintuvų gamintoju Mesa Boogie jis sukūrė kintančią garsiakalbių sistemą gitarai - "The Revolver", panašaus pobūdžio kaip ,,Lesley“, kuri yra skirta lūpinei armonikėlei. Carlos Santana nusipirko pirmuosius du gaminius, kuriuos D. Goodman turėjo garbės pats jam pristatyti.
1998 metais muzikantas persikraustė į Vokietija, Bremeno miestą, kur gyvena ir kuria iki šiol. 2000 – aisiais patyrė kūrybinį persilaužimą ir šalia ,,liepsnojančios“ elektrinės gitaros atrado kur kas jautresnę ir asmeniškesnę – akustinę. Tačiau jo gitaros skambesys neprarado elektrinei gitarai būdingos jėgos. Tais pačiais metais išleido ir savo pirmąjį akustinį albumą ,,Roadbook Rhymes“. Tai labai intymių, paties muzikanto sukurtų ir atliktų dainų kolekcija. Trys dainos jame įrašytos su šveicaru gitaristu Hank Schizzoe.
Antrasis šio stiliaus albumas ,,Rock, Skies and Waters“ pasirodė 2004 – aisiais, jame muzikantas pats groja keliais instrumentais, taip pat galima išgirsti kūrinių įrašytų kartu su vokiečių būgnininku Oliver Spanuth, bei rusų bosistu Paul Pastouchov. Abu albumai sulaukė ypač palankių vertinimų iš Europos muzikos kritikų.
 


Goodman yra išleidęs 6 albumus ir figūruoja dviejuose bliuzo kolekciniuose albumuose kaip vienas perspektyviausių gitaristų pasaulyje. Muzikantas reguliariai koncertuoja rytų, bei vidurio Europoje  , Amerikoje, Kanadoje ir Australijoje. Nuolat dalyvauja visame pasaulyje ,,Yamaha“ organizuojamuose renginiuose.Laisvu laiku tarp įtempto koncertų grafiko D. Goodman tampa vis labiau žinomas ir pripažįstamas kaip prodiuseris. 2005 – aisiais jis prodiusavo akustinį prancūzų dainininko Fred Blondin albumą.
Dave Goodman gyvo garso pasirodymai yra kupini didžiulės energijos su skoningo humoro prieskoniu. Muzikantas veda savo klausytojus per visą emocijų skalę pasitelkdamas jautrias, iki širdies gelmių sujaudinančias balades, tikrą, pilną laukinės jėgosir energijos bliuzą, atidžiai jo klausantis galime įskaityti tarp eilučių slypinčias tikro, nesuvaidinto gyvenimo istorijas.
"Aukščiausio lygio gitaristo, dainų tekstų ir muzikos kūrėjo Dave Goodman gyvas koncertas yra toks, kurio Jūs tikrai nenoretumėte praleisti" – taip apie jo koncertus atsiliepia muzikos kritikai visame pasaulyje.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai