Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Dawn Tyler Watson & Paul Deslauriers ( Kanada )

Koncertai:

  • Balandžio 2 d. 19 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje, L. Sapiegos g. 5
  • Balandžio 3 d. 19 val. Klaipėdoje, Klube FLORESCO (LUXOR), Taikos pr. 12 a

Dawn Tyler Watson - vokalas
Paul Deslauriers - gitara

Monrealio bliuzo karalienę Dawn Tyler Watson ir gitaristą/dainininką/dainų kūrėją Paul Deslauriers sieja nuostabi unikali partnerystė, gimusi iš meilės muzikai. Šis duetas akimirksniu sužavi publiką savo nuostabia, energija trykštančia nuosata - “Jauskis gerai!”. P. Deslauriers garsėja išskirtiniu, itin profesionaliu akustiniu stiliumi, tuo tarpu D. T. Watson žinoma kaip nenuilstanti, išraiškinga scenos karalienė.
Nuoširdus dviejų balsų ir šešiastygės gitaros skambesys sukėlė daug jaudulio ir susižavėjimo tiek vietinėse, tiek tarptautinėse liaudies muzikos ir bliuzo scenose jų koncertų Kanadoje, Prancūzijoje ir JAV metu. Šio dueto debiutinis albumas „en duo“ yra nenušlifuotas ir vienas mažiausiai perkrautų įrašų per ištisus dešimtmečius. Šis eklektiškas senų, publikos pamėgtų dainų ir naujų kūrinių derinys, talpina savyje turtingą stilių ir nuotaikų paletę, nepastebimai bliuzo ribas išplečia nuo Roots iki Soul ir pagardina Rock & Roll bei Folk 'o garsais.
Praėjusiame dešimtmetyje dainininkė, aktorė, dainų autorė Dawn Tyler Watson tapo svarbia ir įtakinga jėga Kanados bliuzo scenoje. Gimusi Anglijoje, užaugusi Ontario, Kvebeke ji prigijo, kaip namuose ir gavo pravardę Monrealio bliuzo karalienė. Puiki, dinamiška atlikėja; jos stilius demonstruoja daugybę įtakų, kurios paliko žymę Dawn kūryboje, tai džiazas, negrų liaudies muzika ir gerasis senasis rokenrolas.
Kandidatė į prestižinius Kanados Maple Blues apdovanojimus, įvairiose kategorijose. Apdovanota kaip „Geriausia nauja menininkė“, kaip „Metų atlikėja“, Dawn išrenkama kaip geriausia moteris dainininkė 2005m. ir 2007 m. Ji debiutavo kompaktine plokštele „Ten Dollar Dress“(„Suknelė už dešimt dolerių“) su grupe Dawn Tyler Blues Project. Čia ji pasirodė įvairiapusiška kaip menininkė ir kaip išskirtinio talento dainų autorė. Dažnai linksma, kartais kandi, bet visada judanti į priekį. Nominuota už geriausią albumą ir geriausią prodiuserę, o dainos pasirodė daugybėje rinkimų.
Kiti Dawn laimėjimai: keturis kartus iš eilės Kvebeko Lys bliuzo apdovanojimų laimėtoja kaip geriausia menininkė, 2007m. Kanados liaudies muzikos apdovanojimas už geriausią šiuolaikinį vokalą. Ji iškovojo tarptautinį pripažinimą su Screaming Jay Hawkins apdovanojimu už atlikimą gyvai ir Trophees France Blues pripažinimą tarptautine metų menininke. 2004m. ji gavo džiazo dainininkės Curly Brown pagrindinę rolę filme „Jack Paradise“. Jos pasirodymą filme lydėjo audringas pripažinimas, kaip ir filme „Jutra“, kuris buvo nominuotas už garso takelį, kur Dawn vaidino dainininkę.
Paul Deslauriers neseniai išleido naujausią albumą “Ripping into Red”. Paul yra Kanados gitaros elito dalis, jis vertinamas kaip apsoliučiai geriausias muzikantas Kvebeke. 2005m. apdovanotas už geriausią muzikinį atlikimą.2007m. Kvebeko Lys Bliuzo apdovanojimuose nominuotas kaip geriausias metų menininkas. 2006m. du kartus nominuotas už metų koncertą ir už meniškiausią atlikimą. Muzikos žurnalo “Guitar Player Magazine” redaktorius taip apibūdino Paul: “Deslauriers iš tiesų žino, kaip užvaldyti jūsų ausis…Jis talentingas dainų kūrėjas ir dainininkas. Jo soliniai numeriai trumpi, bet jaudinantys."

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai