Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Dawn Tyler Watson & Paul Deslauriers (Kanada)

Koncertai:

  • Spalio 23 d. 20 val., "Radisson BLU Hotel Lietuva", renginių salėje "Alfa"
  • Spalio 24 d. 19 val., laisvalaikio namai "Nautilus"


Monrealio bliuzo karalienę Dawn Tyler Watson ir gitaristą/dainininką/dainų kūrėją Paul Deslauriers sieja nuostabi unikali partnerystė, gimusi iš meilės muzikai. Šis duetas akimirksniu sužavi publiką savo nuostabia, energija trykštančia nuostata - “Jauskis gerai!”. P. Deslauriers garsėja išskirtiniu, itin profesionaliu akustiniu stiliumi, tuo tarpu D. T. Watson žinoma kaip nenuilstanti, išraiškinga scenos karalienė. Po itin sėkmingo pasirodymo 2009 m. pavasarį, Lietuvoje jie viešės jau antrą kartą.

Nuoširdus dviejų balsų ir šešiastygės gitaros skambesys sukėlė daug jaudulio ir susižavėjimo tiek vietinėse, tiek tarptautinėse liaudies muzikos ir bliuzo scenose jų koncertų Kanadoje, Prancūzijoje ir JAV metu. Šio dueto debiutinis albumas „En duo“ yra nenušlifuotas ir vienas mažiausiai perkrautų įrašų per ištisus dešimtmečius. Šis eklektiškas senų, publikos pamėgtų dainų ir naujų kūrinių derinys talpina savyje turtingą stilių ir nuotaikų paletę, nepastebimai bliuzo ribas išplečia nuo Roots iki Soul ir pagardina Rock & Roll bei Folk 'o garsais.
Praėjusiame dešimtmetyje dainininkė, aktorė, dainų autorė Dawn Tyler Watson tapo svarbia ir įtakinga jėga Kanados bliuzo scenoje. Gimusi Anglijoje, užaugusi Ontario, Kvebeke ji prigijo kaip namuose ir imta vadinti Monrealio bliuzo karaliene. Ji - itin, dinamiška muzikantė, kurios stilius atspindi daugybę įtakų, palikusių žymę jos kūryboje - tai džiazas, negrų liaudies muzika ir senasis gerasis rokenrolas.
Kandidatė į prestižinius Kanados Maple Blues apdovanojimus, įvairiose kategorijose. apdovanota kaip „Geriausia nauja menininkė“ bei „Metų atlikėja“, Dawn išrinkta geriausia moterimi dainininke 2005 ir 2007 m.
D. T. Watson debiutavo su kompaktine plokštele „Ten Dollar Dress” kartu su grupe “Dawn Tyler Blues Project”. Čia ji pasirodė kaip įvairiapusiška menininkė ir išskirtinio talento dainų autorė, dažnai linksma, kartais kandi, bet visada judanti į priekį. “Ten Dollar Dress” buvo nominuotas kaip “geriausią albumą” o pati Dawn – “geriausia prodiuserė”. Dainos iš šio albumo pasirodė daugybėje įvairių rinkimų.
Kiti Dawn apdovanojimai: keturis kartus iš eilės Kvebeko Lys bliuzo apdovanojimų laimėtoja kaip “geriausia menininkė”. 2007 m. suteiktas Kanados liaudies muzikos apdovanojimas už geriausią šiuolaikinį vokalą. Tarptautinį pripažinimą ji iškovojo su Screaming Jay Hawkins apdovanojimu už atlikimą gyvai ir Trophees France Blues “tarptautinės metų menininkės” titulu. 2004 m. ji gavo džiazo dainininkės Curly Brown rolę filme „Jack Paradise“. Jos pasirodymą filme lydėjo audringas pripažinimas, kaip ir filme „Jutra“, kuris buvo nominuotas už garso takelį, kur Dawn vaidino dainininkę.
Paul Deslauriers karjerą pradėjo ankstyvoje paauglystėje. Jo sąskaitoje – beveik du dešimtmečiai patirties muzikos industrijoje, penki albumai ir gausus gerbėjų būrys JAV bei Europoje.
Nuo 1997-ųjų Paul Deslauriers grojo su Paul Deslauriers Band. 2007-aisiais jis išleido naujausią savo albumą “Ripping into Red”. Būdamas dalimi Kanados gitaros muzikos elito, Paul Deslauriers laikomas vienu geriausių muzikantų Kvebeke.
2005 m. jis buvo apdovanotas už geriausią muzikinį atlikimą, 2007 m. Kvebeko Lys Bliuzo apdovanojimuose nominuotas kaip geriausias metų menininkas, o 2006 m. du kartus nominuotas už metų koncertą ir už meniškiausią atlikimą. Muzikos žurnalo “Guitar Player Magazine” redaktorius taip apibūdino Paul: “Deslauriers iš tiesų žino, kaip užvaldyti jūsų ausis… Jis talentingas dainų kūrėjas ir dainininkas. Jo soliniai numeriai trumpi, bet jaudinantys."
Paul Deslauriers pirmojo pripažinimo sulaukė 1990-aisiais, kaip “Black Cat Bone” įkūrėjas. Daugybės kritikų jie buvo įvardyti kaip to meto “viena iš karščiausių Kanados bliuzroko grupių”. Per ateinančius dvidešimt metų Paul D. buvo kviečiamas savo talentu dalintis bendruose turuose dalyvauti su Amanda Marshall, France D’amour, Garou ir Nicola Ciccone ir daugeybe kitų. Šiandien jis tęsia savo gyvų pasirodymų maratoną festivaliuose ir koncertus abipus Atlanto.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai