Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Eddie C. Campbell (JAV)

Koncertai:

  • Vasario 19 d. 19:00, REVAL HOTEL NERIS konferencijų ir renginių centras, Alfa salė, Kaunas, K. Donelaičio g. 27,
  • Vasario 20 d. 19:00, klube RAMYBĖ, Palanga


Grupė:

  • Eddie C. Campbell - gitara, vokalas,
  • Miguel Angel, Benito Roman - būgnai,
  • Hector, Rojo Carbajal - bosinė gitara,
  • Pablo  Antonio, Sanchez Parra - gitara,
  • Enrique, Gómez Lozano - lūpinė armonikėlė, vokalas;

Eddie C. Campbell – vienas išskirtiniausių, originaliausių bliuzmenų. Jis laikomas vienu iš paskutinių “West Side” skambesio sukūrėjų, kurie vis dar groja (taip pat ir Jimmy Dawkins, Eddy Clearwater bei Buddy Guy). Eddie C. yra tikras gilaus fank-bliuzo meistras, klausytojus sužavintis laukinėmis, vibruojančiomis gitaros partijomis ir galingu rezonuojančiu vokalu, žaviai derančiu su unikaliais, asmeniškais dainų tekstais.
Būdamas 10-ies Campbell'as paliko gimtąją Misisipės valstiją ir apsigyveno Čikagoje. Vos sulaukęs dvylikos jis jau dalyvavo jam session su savo dievaičiu Muddy Waters “1125” klube, mokėsi iš Magic Sam ir Otis Rush. Profesionalaus muzikanto karjeros pradžioje savo gitara Eddie C. akomponavo Howlin' Wolf, Little Walter, Little Johnny Taylor bei Jimmy Reed. 1976-aisias Willie Dixon jį pasamdė groti Chicago Blues All-Stars. Po metų Eddie C. išleido savo debiutinį albumą “King of the Jungle”, kuriame jam akomponavo Carey Bell (lūpinė armonikėlė) ir Lafayette Leake (pianinas).


1984-ais Campbell'as dešimčiai metų iškeitė Ameriką į Europą, tuo metu daugiausia dirbo Nyderlanduose. Čia jis išleido savo albumus “Let's Pick It” (1984), “The Baddest Cat on the Block” (1985) bei “Mind Trouble” (1988). Į Ameriką muzikantą galutinai sugrąžino sūnaus gimimas. Apsistojęs Čikagoje, 1994-aisiais jis kartu su “Blind Pig” įrašų studija išleido albumą “That's When I Know”. Naujasis albumas vėl suvienijo bliuzo grandą su gerbėjais, kuriuos jis paliko išvykdamas į Europą. Vėliau Eddie C. Campbell išleido dar du albumus: “Hopes and Dreams” (1997) bei “Gonna Be Alright” (1999).


2009-ais, po ilgos dešimties metų pertraukos, Eddie C. muzikos pasauliui pristatė savo naujausią albumą “Tear This World Up”. Jame puikuojasi tokie kūriniai kaip “Makin' Popcorn” - nenuilstantis, gilus Misisipės boogie, “Big World” - linksma daina apie mieguistumą, kuris nugali aistrą, bei tikras fank-bliuzo perliukas “Care”.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai