Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

EIVØR (Farerų salos)

             

KONCERTAI

  • Rugsėjo 28 d. 19 val. Klubas „Ramybė“, Palanga
  • Rugsėjo 29 d. 19 val. VDU Didžioji salė, Kaunas
  • Rugsėjo 30 d. 19 val. Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius

ATLIKĖJAI

  • Eivør Pálsdóttir - vokalas, akustinė gitara
  • Mikael Blak - bosinė gitara, klavišiniai
  • Høgni Lisberg - būgnai

Eivør Pálsdóttir, muzikos pasaulyje geriausiai žinoma savo vardu Eivør, yra vokalistė, dainų autorė, instrumentalistė, pasižyminti reto grožio ir galingumo balsu. Jos kūrybos paletė varijuoja nuo farerų muzikos ištakų, tradicinių baladžių iki džiazo, country, folk, europietiškos klasikinės muzikos, bigbendams būdingo stiliaus, trip hop atspalvį turinčio roko ir elektroninės muzikos. Visus šiuos eksperimentinius motyvus apjungiantį unikalų stilių atlikėja įvardina folktronica pavadinimu, kuriam pilnai išsiskleisti padeda nuoširdūs ir lyriški dainų tekstai, atliekami farefų, anglų bei islandų kalbomis.

„Kiekvienoje situacijoje, į kurią patenki, yra muzikos“, – teigia Eivør, kalbėdama apie įkvėpimo šaltinį ir tai įrodo savo pačios kūryba. Žemiškų dalykų inspiruota, tačiau šiaurietiškai paslaptinga, įtraukianti ir emocinga muzika atveria jautriausias klausytojų širdies kerteles bei leidžia ją patirti tarsi savo pačių gyvenimą. Jos balsas unikalus savo intymumu, virtuoziškumu ir nepaprasta spalvų gama, o jaudinantys gyvi pasirodymai žavi Eivør skleidžiama gera nuotaika bei šiluma.

Eivør pelnyti apdovanojimai yra iškalbingi ir įvairūs: nuo Farerų metų žmogus (2004 m.) iki geriausios moters dainininkės titulo „Planet Awards“ apdovanojimuose (2006 m., 2009 m.), geriausios Danijos folk muzikos dainininkės įvertinimo (2006 m.), trijų – geriausios moters dainininkės, atlikėjo ir albumo – laimėjimų 2013 m. „Planet Awards“, „Nordic Council Music Prize“ nominacijos (2013 m.), DJBFA (Danijos džiazo, beat ir liaudies muzikos autorių) apdovanojimo 2013 m.

EIVØR KONCERTAS KAUNE VYKS FESTIVALIO „SUKLEGOS“ PASKUTINĘ, BAIGIAMĄJĄ DIENĄ, KURIOS PROGRAMOJE NUMATYTOS NET 4 GRUPĖS:

16.00 DABA SAN (Latvija)
17.00 DZIKIE JABŁKA (Lenkija)
18.00 ABRAHAM BRODY & TRYS KETURIOSE (Lietuva)
19.00 EIVØR (Farerų salos)

Apsilankykite “Suklegų” svetainėje ir sužinokite daugiau: suklegos.lt. Tarptautinis tradicinio ir šiuolaikinio folkloro festivalis „Suklegos“ – tai šiuolaikinis žvilgsnis į folklorą!

„Suklegos“ rugsėjo 29 d., šeštadienis:

DABA SAN

Latvijos postfolkloro grupės DABA SAN muzika – daininga ir giedra, sklidina protėvių mitų ir supančios gamtos grožio. Smagūs, energingi, lyriški, tyrumo kupini balsai ir įvairių instrumentų darna sklinda iš šios grupės pasirodymų.

DZIKIE JABŁKA

Tai grupė iš kaimyninės Lenkijos, puikiai sugebanti suderinti du tolimus elementus: tradicines slavų melodijas ir Afrikos būgnų energiją.

ABRAHAM BRODY & TRYS KETURIOSE

Tai sutartinių giedotojų grupės „Trys keturiose“ ir smuikininko, kompozitoriaus Abraham Brody kelerių metų kūrybinio bendradarbiavimo išdava. Griaudamas ribas tarp klasikinės ir folklorinės muzikos, tarp autorinės kūrybos ir interpretacijos, rodydamas ypatingą dėmesį lietuvių sutartinėms ir lietuvių etninei muzikai apskritai, amerikietis muzikantas išreiškia savosios tapatybės paieškas.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai