Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

"Funk" veteranai LMT CONNECTION ( JAV )

Koncertas:

  • Birželio 27 d. 19.00 val. Kaune, Daugirdo viešbučio lauko scena, T.Daugirdo g. 4
     

Grupės nariai:

  • Leroy Emmanuel - vokalas, gitara
  • John Irvine - bosinė gitara, vokalas
  • James Jackson - būgnai, vokalas
  • Mary Broadcast - gitara, vokalas

1984 Mark Rogers perspektyvus džiazo būgnininkas, lankėsi džiazo klube prie Niagaros krioklio,kuriame buvo pristatoma soul muzikos grupė iš Detroito. Klausydamasis paskutinių to vakaro jausmingų, grakščių, naujoviškų garsų, jis priėjo prie gitaristo Leroy Emmanuel ir ryžtingai pasakė jam, kad jiems reikėtų groti kartu. Emmanuel, tuometu grojęs su garsiausiais pasaulyje muzikantais, pajuto, kad šis ką tik mokyklą baigęs būgnininkas kalba rimtai. Po metų Emmanuel grįžo į tą patį klubą, prisiminė jauno būgnininko pasiūlymą paimprovizuoti kartu. Magija įvyko iš karto. Jausmingas Detroito stilius susimaišė su šviežia būgnų energija. Jie keliavo po šiaurės Ameriką keturis metus, vis tobulindami stebinantį suderinamumą muzikoje. 1989 metais prie jų prisijungia John Irvine, eilę metų grojęs hard roką. Priimtas bandomąjam laikotarpiui, tiesiog pasižiūrėti kas iš to gali išeiti, be repetavimo, John įnešė neįtikėtinos energijos ir šviežumo tvarkingam džiazui, kurį Rogers su Emmanuel grojo visus penkis metus.

Nuo 1989 metų šie trys muzikantai surengė 4000 koncertų, išleido tris albumus. 1992 metų albumas “Sometime Later”(Kada nors vėliau) tai savitas klasikos ir sudėtingas džiazo ir bliuzo derinys. 1999 “Outta Control” (Nekontroliuojamas) vyrauja dinamiška, pagaunanti jų tiesioginio pasirodymo energija. Jų nauja kompaktinė plokštelė ‘Universal Soul” (Universalus soulas) yra klasikinio soulo dainų rašymo elementų ir tiesioginio atlikimo mišinys. Dabar su LMT groja perkusistas Emile Latimer grojęs su Richie Havens, Nina Simone, klavišininkas Brent Setterington, grojęs su Jacksoul.

Dabar LMT CONNECTION yra viena geriausių gyvai grojančių grupių. Jų energingas garsas užburia ir visada išprovokuoja šokiui. Jų ritmai ir veržlumas kartais perkelia auditoriją į tokį lygmenį, kur muzika ir siela susilieja. Juos visada veda jausmas, diktuojantis kaip groti. Muzikantai gali pagroti bet kokiu daiktu iš kurio galima išgauti garsą. Tai gali būti ir vyno taure , ir stalas, ir kėdė, ir moteriško diržo sagtis, arba šaukštais.

 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai