Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Guy Davis & Professor "Louie" ( JAV )

Koncertai:

  • Lapkričio 19 d. 19 val., laisvalaikio namai "Nautilus", Kaunas
  • Lapkričio 20d.  19 val., "Radisson BLU Hotel Lietuva", renginių salėje "Alfa", Vilnius
     

Scenoje:
Guy Davis - lūpinė armonikėlė, gitara, vokalas,
Professor "Louie" - klavišai ir akordeonas, vokalas.

Šis koncertas bus staigmena net užkietėjusiems bliuzo klausytojams. Du muzikantai iš Niujorko pirmuosius muzikos karjeros žingsnius žengę viename mieste, pasukę skirtingais keliais dabar sujungia savo meilę muzikai vienoje scenoje. Istoriją pasakojantis Guy Davis ir gyvenimo spalvų pripildytas Professor "Louie" akordeonas. Nuostabus duetas atvyksta į Lietuvą atiduoti Jums dalelę gyvosios bliuzo istorijos.

Ilgos biografijos neužtektų atskleisti įvairiapusiškai bliuzmeno Guy Davis asmenybei. Muzikantas ir kompozitorius, aktorius, režisierius ir rašytojas, G. Davis savo bekraštį kūrybingumą ir meilę bliuzui išreiškia įvairiausiomis meno formomis. Išleidęs 10 gausiai nominuotų albumų Guy dar nežada nuleisti rankų.
Professor "Louie" prašnekina bet kurį klavišinį instrumentą prie kurių puikiai dera išskirtinis vokalas. Susižėręs Grammy apdovanojimus už savo albumus, Louie su bliuzo banga nukeliavo net iki Novosibirsko ir savo ispūdžius įamžino filme "Woodstock - Siberia Blues Express". Tai Vudstoko dvasia alsuojantis ir tiltus tarp žemynų tiesiantis muzikantas.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai