Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Jaune Toujours ( Belgija )

Koncertai:

  • Kovo 20 d., 20 val. Klubas Combo Raudondvario pl. 107, Kaunas
  • Kovo 21 d., 20 val. Menų fabrikas Loftas Švitrigailos g. 29, Vilnius

Jaune Toujours:

  • Piet Maris - vokalas & akordeonas
  • Théophane Raballand - mušamieji & perkusija
  • Mathieu Verkaeren - bosinė gitara
  • Mattias Laga - saksofonas sopranas & klarnetas
  • Dirk Timmermans - trimitas

Frankofonijos dienos Lietuvoje tęsiasi. Gmgyvai nuostabiu Karima Nayt koncertu atidarė, o Prancūzų institutas Frankofonijos dienų programą tęsia grupės Jaune Toujours iš Belgijos koncertu. Energija trykštantys, viskam atviri, kaip visi pasaulio muzikos mėgėjai, charizmatiški tarsi gatvės muzikantai, jie kuria taiklias ir poetiškas dainas su briuseliečiams būdinga saviironija. Jas rašo vokalistas ir akordeonistas Piet Maris. Įvairiataučiame Briuselyje netrūksta socialinių problemų, tačiau Jaune Toujours yra tikri, kad pasaulis gali būti kitoks. Jų muzika šokdina kol paskausta kojos, bet jos verta ir įdėmiai pasiklausyti. Kaip albume Kolektiv, kuriame Jaune Toujours įrašė garsių DJ remiksuotas dainas.

Grupė mėgsta įvairiausias improvizacijas ir muzikinius nuotykius. Kartu su Gangbé Brass band iš Benino jie susibūrė į kolektyvą Afrobelbeat. O su dviem čigonaitėmis koncertuoja kaip Mec Yek, užkurdami smagius World Beats & Balkan Mash-up vakarėlius.

Tarptautinė frankofonijos diena kasmet švenčiama kovo 20-ąją, minint 1970-aisiais įkurtą Tarptautinę Frankofonijos organizaciją, kurios narė stebėtoja nuo 1999-ųjų yra ir Lietuva. Frankofonijos dienos Lietuvoje – tai ne tik prancūzų kalbos, bet ir kalbų, kultūrų įvairovės šventė, ta proga Prancūzų institutas suteikia unikalią galimybę už simbolinę paramą išgirsti kultinę belgų grupę Jaune Toujours.


 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai