Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

John Studebaker & The Hawks ( JAV )

  • John Studebaker - vokalas, gitara, lūpinė armonikėlė
  • Willie Hayes - mušamieji, vokalas
  • Bob Halaj - bosinė gitara, vokalas

John Grimaldi (sceninis vardas Studebaker - pagal automobilio, kurį turi iki šiol, pavadinimą) gimė 1952 metų lapkričio 5 d. vakarinėje itališkai- amerikietiškoje Čikagos dalyje, muzikanto mėgėjo šeimoje.Jau vaikystėje bandė groti įvairiais instrumentais, kurių buvo pilni namai.Savo muzikinę karjerą pradėjo septynerių metų grodamas lūpine armonikėle Čikagos gatvėse.Nemažą įtaką jam padarė tokie lūpinės armonikėlės meistrai kaip Little Walter ir Sonny Boy Williamson.

Vėliau prisijungė prie Čikagos klubinės muzikos, grojo gitara,lūpine armonikėle ir dainavo.1970 metais sukūrė bliuzroko grupę The Hawks (Sakalai).

1978 metais įrašė savo pirmąjį albumą „Straight No Chaser“. Po to sekė
|1985 - „Rocking The Blues“
1988 - „Nothing That Fun“
1990 - „Born To Win“
1991 - „Wine, Women & Whiskey“
1994 - „Too Tought“
1996 - „Tremoluxe“
1997 - „Time Will Tell“
2001 - „Howl With The Wolf“
2004 - „Between Life And Death“

Dainų kūrėjas ir muzikantas Studebaker John - stipri asmenybė šuolaikiniame bliuzo pasaulyje.Turėdamas didžiulę muzikinę patirtį ir viziją į ateitį, jis kuria naują muzikinį standartą. Su Studebaker John jau dabar galime pajausti ateities bliuzą.

Štai ką apie Studebaker John pasakė Bruce Iglauer (Alligator Records): „Džonas pagauna klasikinių bliuzo muzikantų tvirtumą, energiją ir pakelia ją iki roko veržlumo. Jis puikiai supranta bliuzo tradicijas, kylančias iš Čikagos bliuzo muzikantų, bet kuria savo garsą ir stilių, nenutoldamas nuo šaknų.“

Apie Willie „The Touch“ Hayes užtenka pasakyti, kad grojo su tokiais bliuzo atlikėjais: Big Twist, Chicago Rhythm & Blues Kings, Magic Sam, Junior Wells, Buddy Guy, Luther Allison, Koko Taylor, Son Seals, Carey Bell.

Bob Halaj grojo su Big Twist, Chicago Rhythm & Blues Kings, Eddy Clearwater, Son Seals.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai