Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Anthony Gomes (Kanada) Gitaros virtuozas

Calendar Icon spalio 6 d. | durys 17:30 | pradžia 18:30 | Kauno sporto halė

Anthony Gomes – vienas geriausiai pasaulyje vertinamų šiandieninių bliuzroko atlikėjų ir ryškiausia „Kaunas Blues“ žvaigždė. Su gitara ant peties ir garsiai įjungtais stiprintuvais jis įelektrina jausmingąjį bliuzą ir siaučia lyg uraganas Misisipės deltoje su nepažabojama roko energija.

Šis meistriškas gitaristas, talentingas vokalistas, dainų autorius ir prodiuseris „Kaunas Blues“ sceną sudrebins dinamišku, su retai sutinkama aistra atliekamu ugningu bliuzu. Jo neprilygstamas sugebėjimas pereiti muzikos sferas - nuo deginančių gitarų solo, kurios tapo jo prekiniu ženklu, iki sielos kupino vokalo – iliustruoja kaip tobulai jis derina roko ir bliuzo žanrus.

Anthony gimė Toronte ir gitarą į rankas paėmė būdamas 14 metų, o pirmąjį įrašą išleido 1998 m., nuo tada jo diskografijoje – 16 solinių albumų. Septyni elektriniai albumai atsidūrė „Billboard Blues Chart“ dešimtukuose, įskaitant „Anthony Gomes LIVE“ (2008 m.) ir „Containment Blues“ (2020 m.), debiutavusius pirmojoje vietoje. Anthony didžiausio pripažinimo sulaukė išleidęs „Peace, Love & Loud Guitars“ (2018 m.), dėl kurio kone visi pametė galvas: jis atsidūrė pirmose „iTunes“ „Blues Chart“, „Amazon“ ir „New Release Blues Chart“ vietose, „Blues Rock Review“ bei „Soundguardian Magazine“ jį pripažino geriausiu 2018 m. albumu, „RockTimes“, „Rock and Blues Muse“, „BluesFan.com“ išrinko „Top Album“. 

„Kaunas Blues“ festivalio scenoje Anthony Gomes pristatys pernai metais pasirodžiusį „High Voltage Blues“ albumą – tikrą roko ir bliuzo dermės šedevrą, įtvirtinantį jį kaip vieną populiariausių ir įsimintiniausių XXI a. bliuzroko muzikantų. Nenustebinsime – ši albumas ne tik debiutuoja „Billboard Blues Chart“ pirmoje vietoje ir išsilaiko jame 22 savaites iš eilės.

Anthony Gomes įrašų įvertinimai – tik nedidelė dalis jo pasiekimų. Bliuzo ir roko monstru tituluojamas Anthony Gomes svarius apdovanojimus pradėjo rinkti nuo 2002 m., kai „Music Tasters Choice“ jį pripažino vienu iš dešimties geriausių gitaristų pasaulyje, vėliau žurnalas „Guitar World“ jį išrinko vienu iš „30 geriausių šiandienos bliuzo gitaristų pasaulyje“. Ketverius metus iš eilės nuo 2003 m. Gomes pelnė „Blueswax Magazine“ metų atlikėjo apdovanojimą. Tarp ryškiausių atlikėjo įvertinimų ir 2017 m. pelnytas „European Blues Awards“ apdovanojimas „Best Musician/Live Performance“ kategorijoje bei „Billboard“ pripažinimas geriausiu bliuzo atlikėju.

Ir jei apdovanojimai bei įvertinimai jums mažai ką sako – šis pripažintas atlikėjas pasirodė su tokiomis žvaigždėmis kaip B.B. King, Buddy Guy, Robert Plant, Joe Bonamassa, „Heart“ – ir tai tik keli iš vardų. Šio atlikėjo pasirodymuose lankėsi patys Eric Clapton, Morgan Freeman, John Goodman, Toby Keith ir daugybė kitų, kurių visų neišvardinsi.

Anthony Gomes, energingas ir kūrybingas muzikantas, kuris jau dabar palieka ryškų pėdsaką muzikos istorijoje kurdamas garsą, keičiantį muzikos pasaulį su kiekvienu akordu. Jei ieškote tikro 21-ojo amžiaus gitaros herojaus – Anthony Gomes būtent toks!

bilietai

 

Atlikėjai:

Anthony Gomes – vokalas, elektrinė gitara
Jacob Mreen - bosinė gitara
Chris Whited - būgnai

Rėmėjai

Kaunas blues viešbutis
Bendradarbiaujame
Bendradarbiaujame
Mūsų žurnalai
Visi rėmėjai