Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Sax Gordon ir Luca Giordano Band (JAV / Italija) Saksofono meistras

Calendar Icon spalio 7 d. | durys 17:30 | pradžia 18:30 | Kauno sporto halė

Sax Gordon - tikras saksofono virtuozas, ištikimas klasikiniam bliuzo skambesiui praturtino jį moderniu prieskoniu ir išvystė savitą, pašėlusį ir jaudinantį, stilių. Nepaprastai ekspresyvus, drąsus bei rokeriškas Sax Gordon „Kaunas Blues“ festivalyje pasirodysiantis kartu su „Luca Giordano Band“ žada nuotaikingą ir spalvingą pasirodymą.

Gordon Beadle (tikrasis atlikėjo vardas) kuriamas saksofono garsas lengvai prigijo Amerikos muzikos žanruose, ypač bliuzo, džiazo, soulo ir rokenrolo, kurie padarė įtaką ne tik muzikos raidai, bet ir šiam atlikėjui. 1998 m. išleidęs savo pirmąjį albumą „Have Horn Will Travel“, Sax Gordon įsitvirtino kaip talentingas ir puikiai atpažįstamas saksofono meistras.

Per savo spalvingą karjerą šis muzikantas tikrai turi kuo pasigirti: dukart pelnytas vienas prestižiškiausių Europoje „Trophees France Blues“ apdovanojimų, „Blues Foundation Blues Award“ atlikėją įvertino tris kartus, o „W. C. Handy Blues Award“ buvo nominuotas net keturis kartus. Penki soliniai albumai ir daugiau nei 100 įrašų kartu su klasikinio bliuzo, džiazo ir ritmenbliuzo atlikėjais, tarp kurių Champion Jack Dupree, Kim Wilson, Bryan Lee, jam suteikė galimybę gilinti savo meistrystę, gludinti skambesį ir eksperimentuoti.

S. Gordon aktyvus ir pripažintas ne tik įrašų studijose: jis pasižymi neprilygstama energija ir užmezga stiprų ryšį su publika, todėl jį noriai kviečia kartu koncertuoti tokios žvaigždės kaip Jimmy Witherspoon, Matt „Guitar” Murphy ir daugeliu kitų.

„Kaunas Blues“ scenoje Sax Gordon pristatys dainas iš savo naujausio albumo bei savitu stiliumi perteiks Amerikos bliuzo ir soulo žvaigždžių, iš kurių mokėsi, muziką.

Sax Gordon ir Luca Giordano – gitaristas, dainininkas, dainų autorius ir vienos geriausiai vertinamų Italijos bliuzo grupės lyderis, tęsia 17 metų trunkantį bendradarbiavimą. Jie - tikri bliuzo meistrai, kurie savo muzika užkurs pašėlusią nuotaiką ir įkvėps tiek senus bliuzo gerbėjus, tiek naująją klausytojų kartą.

bilietai

Atlikėjai:

    Sax Gordon – saksofonas, vokalas
    Luca Giordano - gitara, vokalas
    Abramo Riti – vargonai
    Walter Monini – bosinė gitara
    Fabio Colella – būgnai

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai