Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

TONI GREEN (JAV) Mempfio Diva

Calendar Icon spalio 7 d. | durys 17:30 | pradžia 18:30 | Kauno sporto halė

Toni Green – aistringa, išraiškinga muzikinė siela, kurios galingas vokalas ir nuoširdūs pasirodymai sužavėjo publiką visame pasaulyje.

Iš Memfio kilusios Toni muzikinė kelionė, trunkanti daugiau nei penkis dešimtmečius, prasidėjo namuose, pripildytuose džiazo, gospelo ir ritmenbliuzo garsų. Toni Green muzika yra sklandi soulo ir bliuzo sintezė, kuriai pagrindą padėjo platus jos vokalo diapazonas ir meistriškas žanrų valdymas, atspindintis įvairias muzikines įtakas bei asmeninius patyrimus.

Jos pasirodymai – tai sielos kupina kelionė laiku, atskleidžianti publikai bliuzo esmę. Nesvarbu, ar skamba galingos, iki širdies gelmių sujaudinančios baladės, ar uždegančios, ritmingos melodijos - Toni spinduliuoja aistra muzikai, todėl šios Memfio divos pasirodymai nepalieka abejingų.

Toni Green profesionali muzikinė karjera prasidėjo 1970-aisiais, su grupe „Imported Moods“ įrašius debiutinį singlą. Netrukus atlikėja išgarsėjo su Gene „Bowlegs“ Millerio grupe bei aktyviai koncertavo su žinomais to meto muzikos pasaulio vardais. Paskutinįjį amžiaus dešimtmetį Toni Green grįžo į gimtąjį Memfį, kur išleido pirmąjį savo solinį albumą „Mixed Emotions“ (1998 m.), vėliau pasirodė dar keli singlai bei albumai. Ypatingo dėmėsio ir kritikų pagyrų sulaukė 2015 m. kartu su prancūzais „Malted Milk“ pristatytas albumas „Milk and Green“, atskleidžiantis Toni universalumą ir įtvirtinantis jos, kaip talentingos atlikėjos, vardą.

Memfio diva grįžo pasirengusi užvaldyti „Kauno Blues“ sceną su nauja savo artistiškumo vizija. 2022 m. Toni Green pristatė savo naujausią albumą „Memphis Made“ – galingą muzikinę kelionę, kupiną sodrios vokalo harmonijos. Albumas, įkvėptas jos refleksijų apie šiandieninį pasaulį, kalba apie socialines bei politines problemas ir, žinoma, apdainuoja neblėstančią meilės ir pasipriežinimo dvasią. Albume taip pat atiduodama duoklė scenos legendoms, kurios suformavo Toni muzikinę kelionę, tarp jų - Isaac Hayes, J. Blackfoot of the Soul Children, Al Green, Little Milton, William Bell ir daugybė kitų, su kuriais atlikėja dirbo.

Nepraleiskite Toni Green sielos kupinos muzikinės kelionės, kurioje ypatingas kūrėjos balsas išryškina amžiną soulo ir bliuzo draugystę – tikrą divą scenoje išvysti privalo kiekvienas muzikos mylėtojas.

bilietai

Atlikėjai:

Toni Green – vokalas
Thomas Planque – bosinė gitara
Eddy Leclerc - gitara
Benoit Sourisse - klavišiniai
Paul Héroux - būgnai

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai