Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Kayhan Kalhor ir Ali Bahrami Fard ( Iranas )

Koncertai:

  • Lapkričio 30d.18val. šv.Jurgio Kankinio bažnyčia ( Papilio 9, Kaunas )
  • Gruodžio 1d. 18val. šv.Kotrynos bažnyčia ( Vilnius )


Kayhan KALHOR: kamancheh / shah kaman
Ali Bahrami FARD: bass santour

Šie genialūs kūrėjai iš Irano, grojantys išskirtiniais instrumentais, pristatys savo kūrinius iš 2012 m. vasario mėn. pasirodžiusio albumo „I Will Not Stand Alone“.

Kayhan Kalhor yra tarptautiniu mastu pripažintas kamancheh (persų styginis instrumentas) virtuozas. Šio atlikėjo pasirodymai bei projektai, atskleidžiantys persų muzikos magiją, į koncertus, vykstančius visame pasaulyje, pritraukia minias žmonių. Trys Kayhan įrašai („Faryad“, „Without You“ ir „The Rain“) buvo nominuoti Grammy apdovanojimams, o jo projektai su įvairiais ansambliais, orkestrais bei žymiausiais Irano instrumentalistais yra teigiamai vertinami net didžiausių muzikos kritikų.
Koncertų Kaune ir Vilniuje metu pristatomo albumo „I Will Not Stand Alone“ programa yra išskirtinė, nes jos metu muzikantai groja ypatingais instrumentais. Nepaisant to, jog Kayhan yra žymiausias Irano atlikėjas, grojantis kemancheh, pasirodydamas su Ali Bahrami Fard, jis groja dar unikalesniu instrumentu – shah kaman („stryko karaliumi“), kurį specialiai Kayhan užsakymu sukūrė instrumentų meistras Peter Biffin. Šio ir gana reto 96-ių stygų perkusinio bosinio santour instrumento (primenančio cimbolus ar pianiną), kuriuo groja Ali Bahrami Fard, užburiantis garsų pasaulis sugeba pažadinti jausmus.
Kviečiame pasimėgauti užburiančia persų muzikos dvasia bei susipažinti su tradicinėmis šios muzikos formomis, atliekamomis vienų stipriausių bei kūrybingiausių Irano muzikos asmenybių – Kayhan Kalhor ir Ali Bahrami Fard!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai