Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Khalif Wailin’ Walter ( JAV )

Koncertai

  • Rugpjūčio 29 d. 21 val. Palangoje, Kultūros centre „Ramybė“, Vytauto g. 35
  • Rugpjūčio 30 d. 20 val. Vilniuje, gyvos muzikos klube TAMSTA, Subačiaus 11A
     

Khalif Wailin‘ Walter – gitaristas, vokalistas ir kompozitorius – savo muziką apibūdina kaip bugi bliuzą, jo dainose jaučiama ir ZZ TOP ir Buddy Guy įtaka. Daug metų gyveno Čikagoje, kur baigė Ruzvelto universitetą - studijavo džiazą ir istoriją su afroamerikietiška specializacija.

Kaip gitaristas, seka tokių bliuzmenų kaip Freddie King, Albert King ar Albert Collins pėdomis. Dažnai koncertuoja viename iš svarbiausių bliuzo renginių – Čikagos Bliuzo Festivalyje, groja legendiniame Čikagos klube Kingson Mines.

Khalif koncertavo prieš 22 tūkstančius žiūrovų per atkrintamąsias krepšinio rungtynes, dalyvaujant legendiniam krepšininkui Michael Jordan, Čikagos United Center sporto arenoje.
1999 metais išleistą debiutinį albumą “Shimmy, Shake, Stomp, Shout” dažnai grojo šiaurės ir pietų Amerikos, Australijos, Europos ir Japonijos radijo stotys.

Jis grojo su žinomu ir tituluotu gitaristu Carl Weathersby (12 W.C.Handy vardo apdovanojimų), bendradarbiavo su Čikagos bliuzo legendos Lonnie Brooks grupe, buvo B.B.King dukters Shirley King grupės vadovu.

Per savo karjerą scenoje teko dirbti su tokiom žvaigždėm kaip Grammy laimėtojai Taj Mahal, Sugar Blue ir Otis Rush, The Jimmy Vaughan Band, The Buddy Guy Band, Junior Wells, Bernard Allison, Grammy nominuotu ir W.C Handy nominuotu Pinetop Perkins, 2-kart Grammy nominuotu Billy Branch, Larry McCray, Curtis Salgado, Louisiana Red, ir A.C.Reed.

Nuo 2004m. muzikantas gyvena Frankfurte iš kur ir atvyksta į Lietuvą. Lietuvoje Khalif Wailin‘ Walter su grupe koncertuos pirmą kartą, nors pas kaimynus Lenkijoje ir Latvijoje jis jau yra neblogai žinomas tarp bliuzo gerbėjų - keletą kartų grojo žinomame Rygos bliuzo klube „Bites Blues Club“ kartu su populiaria latvių bliuzo grupe Latvian Blues Band, o šių metų balandžio pabaigoje dalyvavo Lenkijos bliuzo festivalyje „Bluestracje 2007“ , kuriame grojo ir Lietuvoje jau pažįstami Studebaker John & The Hawks.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai