Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt
Calendar Icon Kovo 27 dieną, 19 valandą ASG Arenoje Vilniuje.

Būgnų megažvaigždės „Kodo“ savo pirmykštę jėgą atskleis vieninteliame pasirodyme Baltijos šalyse.

Senosios japoniškos būgnų tradicijos nešėjai pasirodys su visiškai nauja programa, kuri sugrąžins žiūrovus į pačią pradžią, prie žmonijos ištakų.

Dar 1981 metais įkurtos mušamųjų grupės tikslas - išsaugoti ir iš kartos į kartą perduoti tradicinę japoniškų būgnų muziką, kuri pripažinimo sulaukė visame pasaulyje. Gilias Japonijos tradicijas atkuriantys “Kodo” įkvėpimo savo teatrališkiems pasirodymams semiasi iš festivalių, ritualų ir liaudies muzikos. Jų pasirodymai, tai šiuolaikinė kultūros paveldo šventė, suteikianti unikalią galimybę publikai susipažinti su Japonijos kultūra.

Grupės pasirodymuose naudojami trijų kategorijų taiko būgnai, kurių didžiausias o-daiko sveria net 400 kilogramų! Koncertų metu scenoje “Kodo” paprastai naudoja nuo 30 iki 50 taiko būgnų. Svarbų vaidmenį grupės pasirodymuose atlieka ir kiti tradiciniai japonų instrumentai - fue (bambukinė fleita), shamisen (japonų bandža), koto (arfa) ir narimono (metaliniai mušamieji), šokis bei vokalai.

Japonų kalboje žodis „Kodo“ turi dvigubą reikšmę. Jis gali būti verčiamas kaip „širdies plakimas“ - visų muzikinių ritmų pagrindas. Tačiau skirtingais simboliais rašomas “Kodo” grupės pavadinimas taip pat reiškia „būgnas“ ir „vaikas“. Toks simbolių pasirinkimas atspindi grupės norą groti būgnais lengvai, lyg vaiko širdimi.

Nepraleisk progos pamatyti neįtikėtinu sinchroniškumu garsėjančių japoniškųjų taiko būgnų meistrų pasirodymo!

bilietai

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai