Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

LANCE LOPEZ ( JAV )

Koncertas:

  • Rugpjūčio 25 d., 19 val. Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, Kaunas

Meilę bliuzui pajutęs dar motinos įsčiose, gitarą į rankas paėmęs būdamas aštuonerių jis jau yra grojęs kone su visais garsiausiais pasaulio bliuzistais bei dalyvavęs daugybėje turų po JAV ir Europą. Savo meistriškai išlavintu skambesiu L. Lopez kviečia mus tyrinėti gitaros muzikos pasaulį – intriguojantį, kartais keistą, tačiau visada nuostabų.

L. Lopez gimė Luizianoje ir būdamas 12 metų persikėlė į Teksasą, dar po dviejų metų – atgal  į Luizianą, Naująjį Orleaną. Būdamas keturiolikos jis kai pradėjo groti vietiniuose Luizianos baruose ir tapo profesionaliu muzikantu. Mokydamasis vidurinėje mokykloje Naujajame Orleane, o vėliau pietvakarių Floridoje, Lance Lopez grojo su daugybe grupių klubuose ne mažiau nei 3 vakarus per savaitę. Būdamas 17-os jis su šeima persikraustė atgal į Dalasą (Teksasą) ir ten iškart buvo pasamdytas soul‘o legendos Johnnie Taylor. L. Lopez šešis mėnesius dalyvavo Johnnie Taylor muzikiniame ture, kur grojo su Bobby Blue Bland, Johnny Guitar Watson, Little Milton, Marvin Sease bei Bobby Rush. Suėjus 18, Lance pasamdė modernaus bliuzo žvaigždė Lucky Peterson, su kuriuo L. Lopez dalyvavo ture trejus metus ir grojo su tokiomis bliuzo įžymybėmis kaip Bootsy Collins, Larry Graham, Little Richard, Jimmie Vaughan, Junior Wells ir Luther Allison.
Sulaukęs 21-erių Lance užėmė grupės lyderio poziciją su L. Peteron, kai pastarasis trumpam pasitraukė groti su Buddy Miles Express.
1998-aisiais Lance įrašė savo pirmąjį nepriklausomą albumą „First Things First“, kurį prodiusavo Buddy Miles. Šis albumas Europoje sulaukė teigiamo atgarsio, kur L. Lopez jau buvo žinomas po turo su Lucky Peterson.
2000-ųjų gruodį Lance Lopez surengė pirmąjį turą po Europą su savo grupe. 1999 rugpjūtį Lance laimėjo pietryčių regiono Jimi Hendrix Elektrinės Gitaros konkursą Naujajame Orleane, remiamą „Experience Hendrix“.
2001-ais Lance Lopez daug koncertavo Europoje padėdamas apšildyti publiką Steve Vai bei Beck. Tais pačiais metais jis apšildė B. B. King In Texas ir laimėjo „Metų bliuzo grupės“ apdovanojimą  Dallas Music Awards.
Nuo 2003 iki 2005 L. Lopez įrašinėjo Disc katalogą Indie Guitar ženklui Grooveyard Records, įsikūrusiam Niujorke. Jo pirmas įrašas su Grooveyard, pavadintas „Wall of Soul“ buvo įrašytas 2003.  Jo bendraautoriumi tapo ilgametis L. Lopez draugas gitaristas Eric Gales. Albume taip pat galima išgirsti Doug Pinnick ir grupės King‘s X.  Išleidęs „Wall of Soul“ Lance koncertavo Teksase.
2005-aisiais kartu su Tommy Shannon ir Buddy Miles Lance Lopez įkūrė grupę pavadinimu „Band of Trouble“. Jie koncertavo kartu su Rick Derringer, Joe Bonamassa ir Kenny Wayne Shepherd. Tais pačiais metais L. Lopez įrašė albumą „Simplify Your Vision“, kuris buvo įvertintas kaip vienas geriausių to meto darbų. Sekančiais metais jis prodiusavo Wes Jeans albumą „Forest of the Pine“. 2006-uosius jis praleido koncertuodamas JAV pietuose, kur padėjo apšildyti tokius muzikantus kaip B. B. King, Chris Duarte, Galactic, o taip pat atidarė keletą festivalių. 2007 m. Lance įrašė savo ketvirtąjį albumą „Higher Ground“, kuriame pats sugrojo visų instrumentų partijas. 2008 m. vasaros ture po Europą L. Lopez akomponavo legendiniams ZZ Top, Whitesnake, Def Leppard, Ten Years After ir Jimmy Cliff bei dalyvavo daugelyje garsių bliuzo festivalių.
Šis nenuilstantis muzikantas nuolat koncertuoja gyvai, darbuojasi įrašų studijoje bei prodiusuoja kitus atlikėjus, o rugpjūčio 25 d. galėsime jį išgirsti gyvai Kaune!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai