Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Lopez-Petrakis-Chemirani trio (Graikija / Kreta)

Koncertai vyks:

  • Kovo 26d. 19val. Šv. Kotrynos bažnyčia (Vilnius)
  • Kovo 27d. 18val. Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia (Kaunas)

 

  • Stelios Petrakis - Kretos lyra ir liutnia
  • Efren Lopez - ryla / rabab / fretless gitara / kopuz / liutnia
  • Bijon Chemirani - perkusija

Lopez-Petrakis-Chemirani trio yra šiltas, archajiškumu bei gyvybe pulsuojantis projektas iš saulėtosios Kretos. Jame groja neeiliniai kūrėjai, su didele aistra puoselėjantys muzikines tradicijas ir ieškantys originalių būdų jas šiuolaikiškai pateikti.

Selios Petrakis - Kretos muzikos scenos atstovas, jis išleido tris solo albumus, o jo kompaktinis diskas „Orion“ 2009 m. atsidūrė Didžiosios Britanijos žurnalo „Songlines“ Top-10 ir Indianapolyje (JAV) buvo apdovanotas „Just Plain Folks“ apdovanojimu.

Efren Lopez – Valensijos multiinstrumentalistas, grojantis keliomis dešimtimis skirtingų instrumentų, bendradarbiaujantis su daugybe senajai Europos muzikai atsidavusių grupių bei dalyvavęs įrašant daugiau nei 60 kompaktinių diskų.

Perkusininkas Bijan Chemirani yra nacionalinio persų mušamojo instrumento zarb (arba kitaip tombak) tradicijos tęsėjas.

Tai muzika, peržengianti skirtingų kultūrų ir laikotarpių ribas. Lopez-Petrakis-Chemirani trio programoje gausu originalių ritmingų kompozicijų, kuriose remiamasi skirtingų regionų: Kretos ir kitų Graikijos salų, Turkijos, Irano, Viduramžių Europos tradicijomis, girdima Armėnijos, Azerbaidžiano, Afganistano, Ispanijos, Prancūzijos muzikos įtaka. Šis trio pasižymi ypatinga dvasia, kurią sukuria skirtingų muzikinių disciplinų atstovai, turintys didelę patirtį ir nuolatos besigilinantys į tradicinės muzikos paslaptis.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai