Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Makely Ka ( Brazilija )

Koncertai:

  • Liepos 30d.  19val. muzikos klubo „Combo” terasa, Kaunas
  • Liepos 31d. 19val. Vilniaus mokytojų namų kiemelis, Vilnius

Grupė:

  • Makely Ka – vokalas ir akustinė gitara
  • Rodrigo Torino - dešimstygė braziliška gitara ir ukėlė
  • Rafael Avezedo - akustinė gitara ir slide gitara
  • Antonio Palmisani - gitara
  • Vasco Oliveira - bosinė gitara
  • Viktoras Krasauskas - būgnai


Makely Ka – tai išskirtinė šiuolaikinė Brazilijos muzika, kurioje susipina  poezija, folkloras, įvairių šalies regionų ritmai ir elektroninės muzikos elementai. Makely Ka yra vienas geriausių savo kartos Brazilijos kompozitorių ir atlikėjų – jis tarsi nesustabdoma kūrybinė mašina nuolatos generuoja netikėčiausias muzikines idėjas bei eksperimentinius sprendimus: paskutiniame savo albume „Cavalo Motor“ („Motorizuotas žirgas“) kūrėjas pasineria į Brazilijos kultūros šaknų bei pamatinių žodinių tradicijų (pasakojimų, lopšinių, folkloro dainų) ieškojimą ir tai vykdo dviračiu keliaudamas po Braziliją, apsiginklavęs kompiuteriu ir interneto ryšiu. Taip siegdamas sukurti žmogaus ir technologijų vienovę.

Makely Ka yra įrašęs daugiau nei 80 dainų su įvairiais Brazilijos, Ispanijos, Portugalijos ir Japonijos dainininkais (Alda Rezende, Titane, Maísa Moura, Chico Saraiva, Elisa Paraíso, Kristoff Silva, Aline Calixto, Mariana Nunes, Júlia Ribas, Carol Sabóia, Estrela Leminski ir kt.), scena dalinosi kartu su Tom Zé, Arnaldo Antunes, Lenine ir Chico César.

Makely Ka yra išleidęs keturis albumus: „A Outra Cidade“ (2003 m.), „Danaide“ (2006 m.), „Autófago“ (2008 m.), „Cavalo Motor“ (2011 m.), taip pat įrašė savo poezijos diską. Be to, jo kūrybą puošia eilėraščių knygos „Edição do Autor“ (1998 m.) ir „Ego Excêntrico“ (2003 m.).

Stipraus žodžio meistras Makely Ka turi ką pasakyti ir tai atlieka nepamirštamu būdu – tu turi tai išgirsti!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai