Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Moussu T e lei Jovents ( Prancūzija )

Koncertai:

  • Kovo 30 d., 19 val., kino teatras ROMUVA (Kaunas)
  • Kovo 31 d., 19 val., ŠOKIO TEATRAS (Vilnius)

Grupė:

  • François RIDEL: vokalas
  • Stéphane ATTARD: gitara, bandža, vokalas
  • Denis BRAILLEUR: būgnai
  • Stéphane LOPEZ: perkusija, vokalas

"GM gyvai" Frankofonijos dienoms, tradicija tapusiai pasaulinei prancūzakalbių šalių šventei, pristato dar vieną išskirtinę ir plačiai pripažintą grupę iš Prancūzijos "Moussu T e lei Jovents".

Spalvingieji "Moussu T e lei Jovents" įkvėpimo semiasi iš Marselio miesto – tokio, koks jis buvo dar ketvirtajame dešimtmetyje: tikra muzikos miršrainė, kurioje skaniai dera provansalų melodijos, Vincento Scotto operetės, bliuzas, džiazas, karibų regiono ir braziliški ritmai.
Kosmopolitiškai pasirinkdami muzikos stilius, jie atlieka jūreivių dainas, pasakojančias apie neišsimiamus vandenynus, apleistas laivų statyklas, keliones. Jų repertuare poetiškai atsispindi vakarinė kranto linija tarp Marselio ir La Ciotat miestų: dialogas tarp naujo ir seno, gimtojo krašto ir užjūrio tolių, pliūpsnių nostalgijos ir trankios, smagiai patrypti kviečianti muzikos.

"Moussu T e lei Jovents" kitoniškumas leidžia mums prisiliesti prie to, kas tikra, susidurti su visuotiniu, komerciniu mūsų planetos išnaudojimu, siekti laisvo, broliško dialogo tarp žmonių.
Jau nuo pirmojo albumo jų muzika atspindi kasdieninę atlikėjų realybę: su humoru kalbama apie dabartinį pasaulį, tradicijas, troškimą būti čia ir dabar, visuotinę komercializaciją. Savo kūryba "Moussu T e lei Jovents" kovoja už nesibaigiančią, daugybę veidų turinčią planetą, prie kurios kūrimo galime prisidėti kiekvienas. Šios grupės, susikūrusios 2004-aisiais, dalyvavimas svarbiausioje pasaulio muzikos konferencijoje „Womex“ – vienas didžiausių įrodymų, bylojančių apie "Moussu T e lei Jovents" profesionalumą bei pripažinimą.

Kviečiame pasimėgauti išskirtiniu pasirodymu ir kartu su kosmopolitiškaisiais "Moussu T e lei Jovents" kilti į muzikinę kovą už viltį, troškimus, stiprybę, entuziazmą, malonumą ir meilę!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai