Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Nawal kvartetas ( Komorų salos)

Koncertai:

  • Vasario 24 d., 19 val., Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)
  • Vasario 25 d., 19 val., Kauno valstybinėje Filharmonijoje (L. Sapiegos g. 5, Kaunas)

Grupė:

  • Nawal - vokalas/gitara/komorų lutnia/fleita/mbira/daf
  • Claudine François - pianinas/pritariantis vokalas
  • Aurore Voahangy Coriton - perkusija/pritariantis vokalas
  • Tawm - perkusija/pritariantis vokalas

Indijos vandenyne, netoli pietrytinių Afrikos krantų išsidėsčiusios Komorų salos, garsėjančios savo unikaliu gamtos grožiu, pasauliui padovanojo nuostabią daininkę bei muzikantę Nawal, dabar dažnai vadinamą tiesiog “Komorų balsu”.

Tarptautinį pripažinimą pelniusi moteris, kurios kūryboje persipina tradicinė gimtojo egzotiško krašto muzika, Afrikos ir arabų kultūros, klausytojus pavergia jautriomis, dvasingomis, gyvenimo džiaugsmu, taika bei ramybe alsuojančiomis melodijomis. Pati gitarą, lutnią, fleitą ir keletą kitų mažai lietuviams pažįstamų muzikos instrumentų įvaldžiusi mistiškoji Nawal teigia, kad pats pirmasis bei svarbiausias jos instrumentas – balsas.
Komorų, arabų, prancūzų ir anglų kalbomis į klausytojų širdis besibeldžianti multiinstrumentalistė muzikos filosofiją paveldėjo iš savo prosenelio Al Maarouf, Sufi muzikos stiliaus grando, įkvėpto meilės, pagarbos ir vienybės idėjų.

“Nawal ir toliau mus akina savo dainų kolekcija, įkvėpta Sufi stiliaus… Ji žino kaip pralinksminti mūsų sielas ir dabartį padaryti malonia su savo dieviškosios muzikos meistriškumu”, – apie dainininkę, sujungiančią tradicinius bei šiuolaikinius skambesius, atiliepia užsienio spauda.
Daugiau nei dvidešimt metų profesionaliai muzikuojanti ir pati save prodiusuojanti atlikėja, pasirodžiusi Europos, Šiaurės Amerikos, Afrikos, Indijos vandenyno ir Vidurio Rytų šalių scenose, šįkart nori pasidalinti savo meile muzikai bei žmonėms su Lietuvos publika. Kviečiame pasimėgauti svaiginančiomis melodijomis ir kartu su žymiąja Nawal leistis į džiaugsmingą bei taikią muzikinę kelionę po tolimiausius pasaulio kraštus!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai