Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

SUGAR BLUE (JAV)

Koncertai

  • Gruodžio 18 d. 18 val. „Oazė“, Kaunas
  • Gruodžio 19 d. 19 val. „Vakaris“, Vilnius

Atlikėjai

  • Sugar Blue – lūpinė armonikėlė, vokalas
  • Damiano Della Torre – klavišiniai, akordeonas
  • Ilaria Lantieri Whiting – bosinė gitara, vokalas
  • Sergio Montaleni – gitara, vokalas
  • Big Moe Punzi - būgnai
  • Ousmane Koulibaly - kamalengoni, balafonas, džembė

 

Sugar Blue – grammy apdovanojimą pelnęs lūpinės armonikėlės genijus, geriausiai žinomas už savo firminį rifą ir solo partiją „Rolling Stones“ single „Miss You“. Vienas karščiausių šių dienų armonikėlės virtuozų su instrumentu atlieka dalykus, dėl kurių auditorijai užgniaužia kvapą – murkimas, sklendimas, šnypštimas, verksmas – Blue talentui ribų nėra!

Sugar Blue (tikrasis vardas James Whiting) gimė ir užaugo Niujorke. Savo pirmąjį albumą išleidęs JAV dar paauglystėje 1975 m., Blue nusprendė persikraustyti į Paryžių. Ne veltui – būtent Paryžiuje jį pastebėjo pats Mick Jagger – tarp muzikantų užsimezgusi draugystė atnešė gardžių vaisių – Blue su Rolling Stones įrašė 3 kūrinius. Po to sekė įrašai ir koncertiniai turai su legendomis Louisiana Red, Willie Dixon, Prince, Stan Getz, Bob Dylan ir kitais.

Per savo karjerą Sugar Blue išleido 15 albumų, pasirodė keliuose filmuose – kartu su Brownie McGhee filme „Angel Heart“ (1987) ir „The Perfect Age of Rock ‘n’ Roll“ (2008).

Sugar Blue į Lietuvą atvyksta su penkiais ne ką mažiau eklektiškais muzikantais – tai jo naujausias projektas „Colors“ (ir to paties pavadinimo muzikos albumas). „Colors“ atskleidžia bliuzo kelionę nuo Misisipės, Niujorko ir Čikagos iki pat savo šaknų Afrikoje. Scenoje išvysime ir ribas peržengiantį multiinstrumentalistą iš Burkina Faso Ousmane Koulibaly, meistriškai jungiantį bliuzo estetiką ir džiazo kalbą su Afrikos garsais ir tradicijomis.

Skaitykite apie Sugar Blue Wikipedijoje

bilietai

 

Dėmesio! Otis Taylor bilietas galioja į Sugar Blue koncertą. Nieko daryti nereikia, datos ir vietos nesikeičia.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai