Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

OZOMATLI ( JAV )

Koncertai:

  • Liepos 12 dieną 19 val. Vilniaus Rotušės aikštėje
  • Liepos 13 dieną 19 val. Kauno Rotušės aikštėje

 

  • Wil-Dog Abers: bosinė gitara, vokalas
  • Ulises Bella: saksofonas, klarnetas, requinto jarocho, klavišiniai, vokalas
  • Raul Pacheco: vokalas, gitara, tres, jarana,
  • Justin Poree: perkusija, vokalas
  • Asdru Sierra: vokalas, trimitas, klavišiniai
  • Jiro Yamaguchi: tabla, perkusija, vokalas
  • Mario Calire: mušamieji

     Festivalio "Gera muzika gyvai 2011" metu Lietuvą drebins „Ozomatli“ – pašėlusi grupė iš Los Andželo (JAV), jungianti įvairiausius muzikos stilius: hip hop‘ą, jazz‘ą, latin, funk, reggae ir daugelį kitų. Spalvingoje kompanijoje – įvairių rasių ir skirtingų kultūrų muzikantai, susibūrę su tikslu skleisti taikos, tolerancijos ir socialinio teisingumo žinią pasaulyje. Žymiai grupei suteiktas oficialus JAV kultūros ambasadorių titulas – koncertuodama įvairiuose pasaulio šalyse „Ozomatli“ pristato įvairialypę JAV kultūrą.
      „Ozomatli“ actekų kalboje reiškia astrologinį beždžionės ženklą, kuris taip pat yra muzikos, ugnies, šokio ir derliaus dievas. 1995 m. „Ozomatli“ susikūrė Los Andžele, kai šeši pagrindiniai jos nariai susipažino kovoje už socialinį teisingumą. Pirmieji grupės pasirodymai vyko miesto gatvėse įvairiose akcijose ir piketuose, siekiant surinkti paramą jų įkurtam Taikos ir teisingumo centrui. Netrukus „Ozomatli“ buvo pastebėta ir tapo populiari JAV ir už jos ribų. 2005 metais grupė pelnė Grammy apdovanojimą už geriausią albumą „Street signs“ lotyniško roko ir alternatyvios muzikos kategorijoje. 
      2001 metais, po rugsėjo 11 teroristų atakų New Yorke, „Ozomatli“, priešingai nei daugelis kitų grupių, tęsė savo koncertų turą. Susirinkusiems žmonėms grupė skelbė: „Mes esame ne JAV patriotai, mes esam pasaulio patriotai“. Ir kvietė žmones tikėti ne karu su terorizmu, o alternatyva kovai ir smurtui. Tuo atkreipę  G.W.Busho administracijos dėmesį, netrukus „Ozomatli“  pakviesti tapti JAV kultūros ambasadoriais. Kaip kažkada Louis Armstrong, „Ozomatli“ pradėjo keliauti po pasaulį – koncertavo Azijoje, Afrikoje, Pietų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose. Lankydamiesi mažose bendruomenėse, prieglaudose, ligoninėse, mokyklose, „Ozomatli“ siekia betarpiško kultūrų kontakto ir geresnio tarpusavio supratimo.
      "Ozomatli" į "Geros muzikos gyvai" festivalį atvyksta JAV ambasados kvietimu. Į nemokamus grupės koncertus kviečiami visi, norintys patirti pasaulio muzikos įvairovę vienoje grupėje, viename koncerte. „Ozomatli“ šūkis: „Ką jungiame savo muzikoje, norime jungti pasaulyje“. Ar esi pasirengęs tikram kultūriniam iššūkiui?

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai