Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

PAOLI MEJIAS ( Puero Rikas )

  • Vasario 7 d. 20 val. Kaune, naktiniame klube SIN, Baltų pr.16 (buvusi Oazė)
  • Vasario 8 d. 21 val., Vilniuje, gyvos muzikos klube TAMSTA, Subačiaus 11A

Kartu su Paoli atvyksta muzikantai:

  • Ramon Vasquez – klavišiniai
  • Yan Carlos Artime – bosas

Vėl kviečiame susirinkti ir paklausyti gero ritmo koncerto. Šį kartą mūsų svečias – PAOLI MEJIAS – vienas geriausių lotynų džiazo, salsos, svingo atlikėjų pasaulyje.
PAOLI MEJIAS gimė Puerto Rike. Pirmąjį savo būgnelį Paoli įsigijo 12 metų.Labai anksti jis pradėjo dalyvauti džiazo improvizacijose San Juan gatvėse ir paplūdimiuose. Iš geriausių Puerto Riko ir Kubos atlikėjų jis mokėsi groti mušamaisiais Afro-Cuban stiliumi.


Paoli grojo su geriausiais džiazo ir salsos atlikėjais Eddie Palmieri, Chick Corea ir daugeliu kitų. Paoli yra įrašęs daugiau kaip 20 kompaktinių albumų, tarp kurių yra nominuotų Grammy apdovanojimams. Tarptautinį pripažinimą Paoli įgijo kartu su legendiniu Eddie Palmieri daugiau kaip dešimtmetį dalyvaudamas didžiausiuose džiazo festivaliuose.


Kaip patyręs muzikas Paoli vedė grojimo mušamaisiais pamokas Vašingtono universitete, Puerto Riko konservatorijoje, pasauliniame būgnininkų festivalyje Sietle.
2004 Paoli įkūrė „Paoli Quintet“ ir su didžiausiu pasisekimu pradėjo savo karjerą. 2005 metais Paoli gavo Grammy apdovanojimą už geriausią lotynų džiazo albumą "Mi Tambor".

Daugiau informacijos apie PAOLI MEJIAS: http://www.paolimejias.com

 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai