Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

PAP KAN & The Kemaan (Senegalas)

Koncertai:

  • Gegužės 20 d. 19:00 val. Vilniuje, Vasaros Terasa (Mokytojų namų kiemelis), Vilniaus g. 39
  • Gegužės 21 d. 19:00 val. Palangoje, klubas "Ramybė", Vytauto g. 35


Grupė:

  • Pap Kan – Kora, Ngoni, gitara ir vokalas
  • Ada Niang – perkusija, padedantis vokalas
  • Massimiliano Coclite - klavišiniai
  • Marco Collina - bosinė gitara
  • Morgan Fascioli - mušamieji

„Afrikos dienų 2011“ proga pristatome vieną iš pagrindinių šio festivalio renginių! Specialiai pakviestas „Afrikos dienoms“ į Lietuvą pirmą kartą atvyksta vienas garsiausių atlikėjų iš Senegalo Pap Kan su grupe „Pap Kan and Kemaan“. Charizmatiškasis Pap Kan yra muzikantas ir poetas, pripažinimo sulaukęs ne tik visoje Afrikoje, bet ir Europoje. Pap Kan yra koncertavęs su „7 seconds“ dainos atlikėju, vienu garsiausiu Afrikos muzikantu Youssou N'Dour (Rolling Stones žurnalo 2004 m. apibūdinto kaip „turbūt vieno iš garsiausiųjų gyvų atlikėjų“), taip pat su bliuzo žvaigžde Andy. J. Forest ir kitais.

Pap Kan dainuoja, groja keliais muzikos instrumentas ir kartu su grupe kuria savitą su Vakarų Afrikos muzikinėmis tradicijomis persipynusią muziką. Muzikantas, kartu su savo ilgamečiais bičiuliais gegužės 20 d. surengs nenuspėjamą bei emocijų kupiną „Afrikos dienų 2011“ koncertą Mokytojų namų kiemelyje.
Pap Kan gimė 1972 m. Senegale, kur jau nuo pat vaikystės paniro į muziką ir teatrą. Atlikėjo kūrybinėje gyvenimo istorijoje muzika nuolatos persipina su menu bei peozija – 1991 m. Pap Kan laimi didįjį Louga miesto peozijos prizą. Garsiojo mokytojo Sambou Kouyate padedamas muzikantas ištobulina savo įgūdžius ir savo meninius pasirodymus papildo tradiciniais mistiškosios koros (Vakarų Afrikos styginis instrumentas, turintis 21 stygą), žaismingojo ngonio (Vakarų Afrikos styginis instrumentas, 8 stygos) ir klasikinės gitaros skambesiais. Pap Kan puoselėjamos tradicinės Afrikos muzikinės tradicijos buvo įvertintos tiek jam gyvenant Senegale, tiek vėliau – emigravus į Italiją.

Atlikėjas dalyvauja garsiuose muzikos festivaliuose: Spotlore Ensemble metu buvo pagrindiniu renginio muzikantu (2004 m., Italija), San Lorenzo (2004 m. Italija), Banlieue Rythme (2007 m. Senegalas), Ethnorock (2009 m. Italija) ir kt. Daug koncertavęs Europoje ir gimtajame Senegale, Pap Kan 2007 m. pristatė savo kompaktinę plokštelę „TUKKI“, kurios profesionalumas ir jausmingumas sužavėjo ir tautiečius, ir europiečius.
Nepraleiskite progos artimiau pažinti meninį Vakarų Afrikos artistiškumą persipynusį su jausmingos muzikos akordais!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai