Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Raymond Wright ( Jamaika )

Koncertai:

  • Rugpjūčio 14 d., 19 val., Ryšių istorijos muziejaus kiemelis ( Rotušės a. 19, Kaunas)
  • Rugpjūčio 15 d., 19 val., Vilniaus mokytojų namų kiemelis (Vilniaus g. 39/6, Vilnius)

Grupė:

  • Raymond WRIGHT: vokalas
  • Felix RUHLING: klavišiniai
  • Andreas RUTTGER: klavišiniai/saksofonas
  • Christian BEHR: bosas
  • Moritz DORTMUND: būgnai
  • Philipp KASBURG: gitara

Rugpjūčio mėnesį „GM gyvai“ sukvies regio muzikos gerbėjus – pirmojo Lietuvoje world music festivalio „Pasaulio muzika gyvai“ metu savo pasirodymus surengs daugeliui regio mylėtojų jau gerai pažįstamas atlikėjas Raymond Wright.

Egzotiškoje Jamaikoje augęs vokalistas savo muzikinę karjerą pradėjo...bažnyčios chore! Meilė bažnyčiai jį netgi pastūmėjo įgyti teologijos mokslinį laipsnį, tačiau Raymond nepamiršo ir kito savo pašaukimo – muzikos.
Dabar jau pripažintas dainininkas, R. Wright pasižymi unikaliais vokaliniais gebėjimais ir dažnai muzikos kritikų statomas į vieną gretą su tokiais talentais kaip Luther Vandross, Beres Hammond, Luciano ar Barry White.
Puikiai savo įvairiaspalvį ir stiprų balsą valdantis atlikėjas, profesionaliai muzikuoti pradėjęs dar 1998-aisiais, po trijų metų nusprendė savo karjerą tęsti Italijoje. Čia jis išleido puikiai klausytojų įvertintą albumą „Point Black“, toliau tęsė savo charizmatiškus pasirodymus Europos scenose.

Tikėjimas, meilė muzikai ir savo vaikams – tai yra pagrindiniai Raymond įkvėpimo šaltiniai, leidžiantys jam kurti ir atkakliai siekti savo tikslų. Regio muzikos atlikėjas net neabejoja, kad būtent meilė yra didžiausia pasaulio vertybė, galinti suvienyti žmones taikai. Per savo muziką, kūrybą daininkas nori pasidalinti šia meile su klausytojais ir suteikti žmonėms gilesnį suvokimą.
R. Wright visai neseniai įrašė naują albumą „Many as One“, kuriame – devyniolika svaiginančių dainų, įskaitant neabejotiną to paties pavadinimo hitą bei būsimą singlą „Wifey“. Jo energingos bei melodingos dainos įkvepia, jaudina ir duoda erdvės apmąstymams.

„Raymond Wright širdyje yra regio atlikėjas, bet ne tik regio gerbėjai gali rasti kelią į jo muziką. Šis kuklus ir universalus vokalistas žino kaip apžavėti, užhipnotizuoti gyvą auditoriją ir nusipelno savo vietos tarp mylimiausių šio amžiaus menininkų“, – apie iš Jamaikos kilusį muzikantą atsiliepia užsienio spauda.
Kviečiame pasinerti į svaiginančius regio ritmus bei kartu su Raymond Wright pasidžiaugti muzika, jaudinančiais dainų tekstais, vieni kitais ir tiesiog – gyvenimu!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai