Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Ripoff Raskolnikov (Austrija) ir Big Daddy Wilson (JAV)

Koncertai:

  • Rugpjūčio 22 d. 19 val. Kaune, Nemuno krantinės amfiteatro scenoje (prie Daugirdo g.)
  • Rugpjūčio 23 d. 20.30 val. Juokrantės lauko estradoje (šalia poilsio namų Ąžuolynas), L. Rėzos g. 54


Ripoff Raskolnikov su savo grupe jau lankėsi Lietuvoje Sausio 25- 26. Apie jį galite pasiskaityti mūsų puslapyje.

Big Daddy Wilson gimė ir užaugo mažame fermerių miestelyje šiaurės Karolinoje. Gyvendamas pačioje pietų širdyje, Wilson augo klausydamasis gospelo ir kantri muzikos, kurią transliavo vietinis radijas. Jam didelę įtaką padarė pusbrolis Jimmy Blount. Jis buvo būgnininkas ir bosistas, taigi būgnai ir bosinė gitara tapo jo pirmąja meile. Būdamas labai drovus jis atrado būdą, kaip išreikšti save. Paauglystėje jam dižiulę įtaką padarė septyniasdešimtųjų funk ir suol muzika.

Wilson užaugo su mama ir senele.Jos kiekvieną dieną eidavo į bažnyčią. Berniukui ir jo dviem seserim bažnyčia buvo privaloma. Gospelo giedojimas buvo įprastas kasdieninis dalykas. Bliuzas buvo kažkas visai naujo. Bliuzo jis neklausydavo.

Būdamas 16 baigia mokyklą ir palieka namus. Vėliau jis įstojo į Amerikos kariuomenę. Kai Wilson pirmą kartą išgirdo bliuzo koncertą, jam buvo 30. “Tą naktį suradau tai ko labai ieškojau”, sako Wilson. Pavadinti Wilson bliuzmenu būtų per menka. Jis dar ir folk, funk ir soulmenas, kuris labai myli bliuzą. Ieškodamas būdų, kaip integruoti funką, soulą ir gospelą į bliuzą ir kartais net truputį kantri muzikos, Willson pradėjo groti su labai įvairiomis grupėmis ir skirtingais formatais. Dėka jo unikalaus vokalo stiliaus, jis skamba kaip nei vienas kitas dainininkas ar muzikantas. “Tu gali daug ko išmokti iš įvairių muzikantų, bet bliuze svarbiausias dalykas yra tai ką tu jauti. Kalbu ne apie šou ar kokį tai stilių. Bliuzas yra jausmas. Noriu kad žmonės jaustų mane. Noriu paimti juos už rankos ir parsivesti juos namo į purvinas šiaurės Karolinos gatves”, sako muzikantas.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai