Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Roland Tchakounte - Afrobliuzo karalius

KONCERTAI

  • Gruodžio 8d. 19val. LKN Koncertų salė ( Naugarduko 76), Vilnius
  • Gruodžio 9d.  19val. COMBO, Kaunas
  • Gruodžio 10d. 19val. klubas "Ramybė", Palanga. BILIETAI
  • Gruodžio 11 ir 14d, 19val. Renginių OAZĖ, Kaunas
  • Gruodžio 13d. 19val. Keistuolių teatras, Vilnius 

BIlietais į Kauno ir Vilniaus koncertus prekiauja TIKETA

ROLAND TCHAKOUNTE - vokalas, gitara
MICK RAVASSAT - elektrinė gitara
JEROME CORNELIS - bosinė gitara
KARIM BOUAZA - būgnai 

Šiais metais nustebinsime delikačiu, gero skonio Kalėdų vakarėliu, nes į Lietuvą atvykstą Roland Tchakounte su grupe - originalus bliuzo meistras, sėkmingai maišantis gilų kaip pats gyvenimas bliuzą su senomis afrikietiškomis tradicijomis bei išskirtinumą suteikiantį dainavimą gimtąja bamileke tarme.
Lyginamas su tokiais atlikėjais kaip Sun House, Robert Johnson, Edmore James, Muddy Waters, Charlie Patton.
Jo bliuzas – gilus, subtilus, intymus, asmeniškas. Žemi boso garsai bei aštrūs gitaros tonai abejingų nepaliks.

Roland atliekamas bliuzas – gilus, subtilus, intymus, asmeniškas. Nors jis dainuoja gimtąja kalba, tačiau meistriškai susiliejantys žemi boso garsai bei aštrūs gitaros tonai atskleidžia šios muzikos reikšmę ir suvirpina sielą. Roland muzika – tai „laukinė melodija“, kurioje atsispindi visa jausmų gama, varijuojanti nuo liūdesio iki džiaugsmo. Naujausiame albume „Ndoni“ (2012 m.) Roland ne vien išlieja sielvartą, bet ir atskleidžia prigimtinį afrikiečių džiaugsmą – dainuojama apie juoko galią, laisvę ir viltį.

Didžiausią muzikinę įtaką Roland turėjo John Lee Hooker bei bliuzo meistras Ali Farka Toure, kuris smarkiai prisidėjo prie to, jog Roland Tchakounte  yra lyginamas su tokiais atlikėjais kaip Sun House, Robert Johnson, Edmore James, Muddy Waters, Charlie Patton.

Šiame „GM Gyvai“ sezone didžioji dalis koncertų persikelia į Kauno dramos teatro ir Keistuolių teatro scenas, nes mūsų išskirtiniams atlikėjams ypatinga teatro aplinka suteikia visas galimybes atskleisti savo artistinius gebėjimus, o klausytojams įsijausti į meno suteikiamą galią. GM Gyvai su Kauno dramos teatru bei Keistuolių teatru vertindami geros, kokybiškos muzikos bei kūrybinių erdvių svarbą užmezgė glaudžius ryšius, pradėjo rengti bendrus projektus ir kviečia šventes pasitikti teatro aplinkoje.

Nepraleiskite progos pajusti elegantišką Roland kūrinių atmosferą bei pasinerti į subtilų afrikietiškais ir prancūziškais prieskoniais paskanintą bliuzą

Visose TIKETA kasose, internetu ir koncerto dieną. 


 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai