Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Roland Tchakounte ( Kamerūnas / Prancūzija )

Koncertai:

  • Gruodžio 15d.19val.  Kauno dramos teatras, Didžioji scena ( Kaunas )
  • Gruodžio 16d. 17val. klubas "Ramybė" ( Palanga )
  • Gruodžio 18d. 19val. Laisvalaikio namai "Nautilus" ( Kaunas )
  • Gruodžio 19d. 19val.  Keistuolių teatras ( Vilnius )

 

  • Roland TCHAKOUNTE: vokalas, elektrinė ir akustinė gitaros
  • Jonathan GRANDE: bosinė gitara, pritariantis vokalas
  • Michael RAVASSAT: elektrinė gitara, pritariantis vokalas
  • Mathias BERNHEIM: būgnai, perkusija

Artėjant Kalėdoms, Lietuvoje jau trečią kartą viešės pasaulyje pripažįstamas bliuzo atlikėjas Roland Tchakounte. Šis originalus atlikėjas savo kūryboje sėkmingai maišo afrikietiškas tradicijas, jį paveikusių amerikiečių bliuzo atlikėjų įtaką bei išskirtinumą suteikiantį dainavimą gimtąja bamileke tarme.

Roland atliekamas bliuzas – gilus, subtilus, intymus, asmeniškas. Nors jis dainuoja gimtąja kalba, tačiau meistriškai susiliejantys žemi boso garsai bei aštrūs gitaros tonai atskleidžia šios muzikos reikšmę ir suvirpina sielą. Roland muzika – tai „laukinė melodija“, kurioje atsispindi visa jausmų gama, varijuojanti nuo liūdesio iki džiaugsmo. Naujausiame albume „Ndoni“ (2012 m.) Roland ne vien išlieja sielvartą, bet ir atskleidžia prigimtinį afrikiečių džiaugsmą – dainuojama apie juoko galią, laisvę ir viltį.
Didžiausią muzikinę įtaką Roland turėjo John Lee Hooker – jo singlas „Crawling Kingsnake“ padarė tokį didelį įspūdį, kad jį išgirdęs Roland teturėjo vieną svajonę – tapti bliuzo atlikėju. Šis ir gimtąja kalba dainuoti įkvėpęs bliuzo meistras Ali Farka Toure smarkiai prisidėjo prie to, jog Roland dabar yra lyginamas su tokiais atlikėjais kaip Sun House, Robert Johnson, Edmore James, Muddy Waters, Charlie Patton.
Kviečiame į laisvės šauklio Roland Tchakounte koncertus, kuriuose atlikėjas ypatinga savo gimtosios kalbos galia primins afrikietiškas bliuzo šaknis. Nepraleiskite progos pajusti elegantišką Roland kūrinių atmosferą bei pasinerti į subtilų afrikietiškais prieskoniais paskanintą bliuzą.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai