Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Sax Gordon (JAV) & Luca Giordano Band (Italija)

Koncertai:

  • Rugpjūčio 29 d., 19 val., Ryšių istorijos muziejaus kiemelis ( Rotušės a. 19, Kaunas)
  • Rugpjūčio 30 d., 19 val., Vilniaus mokytojų namų kiemelis (Vilniaus g. 39/6, Vilnius)

Grupė:

  • Sax Gordon: saksofonas/vokalas
  • Luca GIORDANO: gitara
  • Fabio COLELLA: būgnai
  • Walter CERASANI: bosinė gitara
  • Fabrizio GINOBLE: klavišiniai

„GM gyvai“ džiaugiasi festivalyje „Pasaulio muzika gyvai“ pristatydami nepakartojamą saksofono meistrą Sax Gordon iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Vienas įdomiausių ir labiausiai jaudinančių šių dienų saksofonistų uždarys šį pirmąjį kartą Lietuvoje vyksiantį world music festivalį.

Sax Gordon tęsia ir puoselėja amerikietiško ritmenbliuzo tradicijas. Turėdamas didžiulį talentą, sukaupęs ilgametę patirtį ir pasižymėdamas neprilygstama energija, šis muzikantas daugelio šalių scenose demonstruoja nepakartojimas saksofono partijas, užliūliuja klasikiniais ir savo kūrybos kūriniais, naujam gyvenimui prikelia bliuzą ir jausmingas balades. Svarbiausia, jog tai daro taip, kaip niekas kitas šiais laikais.
Gordon Beadle (tokia tikroji atlikėjo pavardė) gimė 1965 metais Detroite. Pirmosios muzikinės patirties jis įgijo grodamas mažuose ansambliuose bei grupėse vakarų Kalifornijoje – jau tuomet Sax Gordon užsitarnavo gabaus, nebijančio eksperimentuoti bei stiprų ryšį su publika randančio saksofonisto reputaciją.
Šis muzikantas rengė pasirodymus su tokiomis žvaigždėmis kaip Duke Robillard, Matt „Guitar” Murphy, Jay McShann, Jimmy Witherspoon, Luther „Guitar Junior” Johnson, Roomful of Blues. Sax Gordon galima išgirsti daugiau nei šimte kompaktinių plokštelių – kartu su klasikinio bliuzo, džiazo ir R&B stiliaus atlikėjais. Pats muzikantas, išleidęs albumus „Have Horn Will Travel“ (1998) bei „You Knock Me Out” (2000), ne tik pelnė krūvą apdovanojimų, bet ir įtvirtino savo, kaip stipraus bei puikiai atpažįstamo saksofonisto, vardą.
„Vienas energingiausių ir labiausiai jaudinančių saksofonistų šiuolaikinėje muzikos rinkoje“, – taip ir panašiai spaudoje apie Sax Gordon atsiliepia užsienio muzikos kritikai.
Kviečiame kartu su Sax Gordon pasinerti į melodingą bliuzo bei džiazo muzikos skambesį ir įspūdingai uždaryti pirmąjį „Pasaulio muzika gyvai“ festivalį!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai