Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Sax Gordon ( JAV )

Koncertai:

 • Gruodžio 10d. 18val. "Saulės" koncertų salė, Šiauliai ( bilietus platina bilietupasaulis.lt )
 • Gruodžio 11d. 19val. Renginių Oazė, Kaunas
 • Gruodžio 12d. 19val. Renginių Oazė, Kaunas
 • Gruodžio 13d. 18val. "Ramybės" kultūros centras, Palanga
 • Gruodžio 14d. 18val. Muzikinis teatras "New York", Vilnius
 • Gruodžio 16d. 19val. Muzikinis teatras "New York", Vilnius

 

 • SAX GORDON - saksofonas, vokalas
 • LUCA GIORDANO - gitara, vokalas
 • WALTER CERASANI - bosinė gitara
 • FABRIZIO GINOBLE - klavišiniai
 • LORENZO POLIANDRI - būgnai

Saksofono meistras Sax Gordon – tai vienas įdomiausių ir labiausiai jaudinančių šių dienų atlikėjų. Šis talentingas muzikantas puikiai kaip niekas kitas tęsia amerikietiško ritmenbliuzo, atliekamo saksofonu, tradicijas ir tai daro su beribiu entuziazmu bei drąsa.

Turėdamas didžiulį talentą, sukaupęs ilgametę patirtį ir pasižymėdamas neprilygstama energija, Sax Gordon daugybės pasaulio šalių scenose demonstruoja nepakartojamas saksofono partijas, užburdamas tiek klasikiniais, tiek savo kūrybos kūriniais. Artistas naujam gyvenimui prikelia bliuzą, jausmingas balades, soul, svingo muziką ir įpučia gyvybę Amerikos ritmenbliuzo muzikos tradicijoms. Nepaprastas ir rokeriškas Sax Gordon saksofonas dažnai balansuoja ties nuostabaus chaoso riba.

Sax Gordon per savo karjerą yra rengęs pasirodymus su tokiomis žvaigždėmis kaip Duke Robillard, Matt „Guitar” Murphy, Jay McShann, Jimmy Witherspoon, „Roomful of Blues“, Junior Watson, John Hammond, Sherman Robertson, Toni Lynn Washington, Solomon Burke ir kitais.

Sax Gordon galima išgirsti daugiau nei šimte kompaktinių plokštelių – kartu su klasikinio bliuzo, džiazo ir R&B stiliaus atlikėjais: Kim Wilson, Bryan Lee, Paul Oscher, Jerry Portnoy, Watermelon Slim, Ron Levy, David Maxwell ir daugybe kitų. Sax Gordon gebėjimas „žaisti“ stiliumi, primenančiu didžiuosius R&B saksofono meistrus, suteikė progą užimti solisto vietą muzikos legendų Champion Jack Dupree, Jimmy McGriff, Charles Brown, Pinetop Perkins, Billy Boy Arnold ir Rosco Gordon įrašuose.

Sax Gordon išleidęs savo albumus „Have Horn Will Travel“ (1998 m.), „You Knock Me Out” (2000 m.), „Live at the Sax Blast“ (2004 m.) ir „SHOWTIME!“ (2013 m.) ne tik pelnė gausybę apdovanojimų, bet ir įtvirtino stipraus bei puikiai pasaulyje atpažįstamo saksofonisto vardą.

Sax Gordon šlovės lentyną puošia ne vienas bliuzo muzikos apdovanojimas: 1998 m. ir 2005 m. muzikantas yra pelnęs „Trophees France Blues“ apdovanojimus, „W. C. Handy Blues Award“ buvo nominuotas 2001 m., 2002 m., 2004 m. ir 2005 m., o „Blues Foundation Blues Award“ atlikėją įvertino 2006 m., 2012 m. ir 2013 m.
Šiuo metu Sax Gordon vadovauja kelioms skirtingoms grupėms visame pasaulyje: „The Sax Gordon Band“, grojančiai drebinantį R&B, bliuzą ir soul, „Sax Gordon & Little Town Rockers“, kurie specializuojasi greito tempo bliuzo (angl. jump blues) ir svingo muzikoje, bei „Sax Gordon International Soul Caravan“. Lietuvoje atlikėjas pasirodys su Luca Giordano band. 

Bilietai

 

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai