Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Stan Skibby (USA) „Jimi Hendrix Tribute”

Koncertai:

  • Gruodžio 15 d., 19 val., „Radisson Blue Hotel Lietuva“ Alfa salėje (Konstitucijos pr. 20, Vilnius)
  • Gruodžio 16 d., 18.30 val., lofte “Gargaras” (Raudondvario pl. 101, Kaunas)

Grupė:

  • Stan SKIBBY: gitara/vokalas
  • Luca GIORDANO: gitara
  • Fabio COLELLA: būgnai
  • Walter CERASANI: bosinė gitara
  • Fabrizio GINOBLE: klavišiniai

Vargu, ar rastumėte nors vieną muzikos mylėtoją, kuris niekada negirdėjo jau klasika tapusių Jimi Hendrix kūrinių. Ką jau kalbėti apie milijonus jo talento gerbėjų visame pasaulyje, kurie paaukotų bet ką vardan galimybės išgirsti savo „dievuką” gyvai.
Sakote, neįmanoma? Mes sakome – dar ir kaip! Visiems, neabejingiems laiko patikrintoms Jimo Hendrixo melodijoms ir didelę įtaką populiariosios muzikos istorijai turėjusiai jo asmenybei, „GM gyvai” pristato tobulu jo antrininku vadinamo Stan Skibby (JAV) projektą „Jimi Hendrix Tribute“. Muzikos legenda prisikels tiesiog Jūsų akyse!

Gitaros genijus Stan Skibby, net išore panašus į savo idealą, Jimi Hendrixą pirmą kartą išgirdo vieną 1970 –ųjų rudens dieną – nuo tada prasidėjo jo muzikinė kelionė. Universalus muzikantas, puikus dainininkas, dainų kūrėjas, šokėjas nori pasidalinti savo meile muzikai su visu pasauliu, tuo pačiu – ir Lietuvos publika. Nesuklysime teigdami, jog puikiai būgnus, klavišinius ir bosinę gitarą įvaldęs muzikantas yra labai rimtas, spalvingas, įvairiapusis menininkas, vertas gilesnio pripažinimo.
Čikajoje gimusio ir užaugusio Stan Skibby muzika susiduria su didžiaisais bliuzo, roko ir soul menininkais, tokiais kaip Albert King, Chuck Berry, Buddy Guy, Billy Branch ir daugybe kitų. Koncertuodamas jis demonstruoja savo atsidavimą Hendrix muzikai ir gilina Skibby bliuzo šaknis.
„Tiesiog privalote ten būti, juk toks įvykis – tik vieną kartą“, – apie projektą „Jimi Hendrix Tribute” kalbėjo pats Stan Skibby.
Pažadame, jog vakaras su šiuo universalaus talento menininku ir viena geriausių bliuzo grupių Europoje „Luca Giordano Band“ (Italija) bus tiesiog nepamirštamas. Stan Skibby koncertas – unikali galimybė susipažinti su muzikos legenda gyvai. Kas gi galėtų likti abejingas Jimi Hendrixui?

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai