Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

STAN SKIBBY & KHALIF WAILIN’ WALTER ( JAV )

PALYDĖKIME SENUS METUS KARTU KLAUSYDAMI IR ŠOKDAMI ČIKAGOS BLIUZĄ

  • Gruodžio 30 d. Palangoje 19 val. Palangoje, Kultūros centre „Ramybė“, Vytauto g. 35STAN SKIBBY (gitara ir vokalas)

KHALIF WAILIN’ WALTER SU GRUPE (gitara ir vokalas, bosas, mušamieji)

Stan Skibby gimė ir užaugo Čikagos pietuose.Jis pradėjo dainuoti ir šokti būdamas penkerių. Aštuonių metų, uždegtas James Brown muzikos, jis savarankiškai išmoko groti būgnais ir bosine gitara. Jimi Hendrix pirmą kartą išgirdo 1970 rugsėjo 18. Ir nuo tada prasidėjo jo muzikinė kelionė...

Stan Skibby labai universalus muzikantas – jis groja būgnais, klavišiniais, bosine gitara. Jis puikus dainininkas, dainų kūrėjas, šokėjas. Jis tikras lyderis. Stan gerbia visus žmones, jis yra taip vadinamas Meilės Karys. Tai labai rimtas, spalvingas, įvairiapusis menininkas, vertas gilesnio pažinimo. Jis nori pasidalinti savo meile muzikai su visu pasauliu.

Stan muzika susiduria su didžiaisais bliuzo menininkais, tokiais kaip Albert King, Chuck Berry, Koko Taylor, Buddy Guy, Phil Guy, Otis Rush, Ralph Metcalfe Jr., Billy Branch ir daugybe kitų Čikagos bliuzo bendruomenės narių. Koncertuodamas jis demonstruoja savo atsidavimą Hendrix muzikai ir gilina Skibby bliuzo šaknis. Tai gitaros veteranas ir virtuozas.

Ralph Metcalfe Jr. apie jį pasakė – Patikrinkite jį! Seras Stan Skibby vienodai neprilygstamas koncertuodamas gyvai ir klausantis įrašų, tai “vaikinas vaiduoklis ir gitara”. 2001 metais Lenkijoje kartu su lenkų gitaristu Leszek Cichonski išleido diską skirtą Jimi Hendrix’ui: Thanks Jimi.A Tribute To Jimi Hendrix. Siūlome aplankyti Stan Skibby MySpace svetainę.

GM klubo nuolatiniams lankytojams jau pažįstamas - Khalif Wailin‘ Walter – gitaristas, vokalistas ir kompozitorius – savo muziką apibūdina kaip bugi bliuzą, jo dainose jaučiama ir ZZ TOP ir Buddy Guy įtaka. Daug metų gyveno Čikagoje, kur baigė Ruzvelto universitetą - studijavo džiazą ir istoriją su afroamerikietiška specializacija.

Kaip gitaristas, seka tokių bliuzmenų kaip Freddie King, Albert King ar Albert Collins pėdomis. Dažnai koncertuoja viename iš svarbiausių bliuzo renginių – Čikagos Bliuzo Festivalyje, groja legendiniame Čikagos klube Kingson Mines.

Khalif koncertavo prieš 22 tūkstančius žiūrovų per atkrintamąsias krepšinio rungtynes, dalyvaujant legendiniam krepšininkui Michael Jordan, Čikagos United Center sporto arenoje. 1999 metais išleistą debiutinį albumą “Shimmy, Shake, Stomp, Shout” dažnai grojo šiaurės ir pietų Amerikos, Australijos, Europos ir Japonijos radijo stotys.

Jis grojo su žinomu ir tituluotu gitaristu Carl Weathersby (12 W.C.Handy vardo apdovanojimų), bendradarbiavo su Čikagos bliuzo legendos Lonnie Brooks grupe, buvo B.B.King dukters Shirley King grupės vadovu.

Per savo karjerą scenoje teko dirbti su tokiom žvaigždėm kaip Grammy laimėtojai Taj Mahal, Sugar Blue ir Otis Rush, The Jimmy Vaughan Band, The Buddy Guy Band, Junior Wells, Bernard Allison, Grammy nominuotu ir W.C Handy nominuotu Pinetop Perkins, 2-kart Grammy nominuotu Billy Branch, Larry McCray, Curtis Salgado, Louisiana Red, ir A.C.Reed.

Lietuvoje Khalif Wailin‘ Walter su grupe koncertavo šių metų rugpjūčio 29 ir 30 dienomis. Šių metų balandžio pabaigoje dalyvavo Lenkijos bliuzo festivalyje „Bluestracje 2007“ , kuriame grojo ir Lietuvoje jau pažįstami Studebaker John & The Hawks. Čia galite apsilankyti Khalif Wailin‘ Walter MySpace svetainėje.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai