Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

Sugaray ( JAV )

Koncertai:

  • Gegužės 9 d. 19:00 Vilniuje, klube “New York”, Kalvarijų g. 85
  • Gegužės 10 d. 19:00 Kaune, Girstučio kultūros ir sporto centre, Kovo 11-osios g. 26
     

Grupė:

  • SUGARAY (vokalas)
  • Fabio Izquierdo (vokalas, akordeonas, armonikėlė, rubboard)
  • Fabrice Joussot (vokalas, gitara)
  • Jean-Charles Duchein (bosinė gitara, vokalas)
  • Cédric Le Goff (pianinas, vokalas)
  • Stéphane Stanger (būgnai)

Sugaray savo atlikimu pakeri žiūrovus. Jis kupinas energijos ir užsidegimo. Scenoje jis juda kaip legendinis James Brown. Jo muzika persmelkta bliuzu, tai senosios mokyklos bliuzas. Jo atlikimuose jaučiasi tokių grandų, kaip Otis Redding ar Teddy Pendergrass įtaka.

Caron „Sugaray“ Rayford gimė Teksase. Savo muzikinę karjerą pradėjo grodamas būgnais ir dainuodamas bažnyčios chore. Gospel stilius jo muzikoje jaučiamas iki šių dienų.

Dabartinę muziką jis pradėjo atlikti maždaug prieš 12 metų San Diege. Čia jis buvo pagrindinis vokalistas R&B/Funk muzikos grupėje „Urban Gypsys“. Su šia grupe dainuodamas Sugaray turėjo galimybę dalinitis scena su tokiais atlikėjais kaip „The Average White Band“, Denis Quaid, Joe Luis Walker, Kal David ir kitais. Vos išgirdęs bliuzą, jis suprato, tai jo muzika. Paliko „Urban Gypsys“ ir pradėjo koncertuoti su „Aunt Kizzy’z Boyz“. Grupės populiarumas augo tarsi ant mielių. 2007 metais „Aunt Kizzy’z Boyz“ atstovavo San Diego tarptautiniame Bliuzo konkurse, kur iškovojo antrąją vietą.
Persikėlus į Los Andželą, Sugaray sudalyvavo kelete projektų. Vėliau jis pradėjo bendradarbiauti su ilgalaikiu LA gitaristu ir „Slide Away Studios“ savininku Chuck Kavooras. Kai Chuck tapo muzikiniu Monday night jams direktoriumi, Sugaray pasiūlė rinkti muzikantus, kurie pritartu jam. Taip gimė CK All Stars. Kiekvieną pirmadienį  pirmasis setas priklauso jiems. Tai yra besikeičiantys muzikantai, kurie yra tikra muzikos grietinėlė.
Neseniai Sugaray išleido savo solinį albumą. Jis buvo pristatytas 2010 metais Lake Tahoe vykusiame Šekspyro festivalyje.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai