Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

The Imperial Crowns ( JAV )

Koncertai:

  • Spalio 27 Vilniuje, FORUM PALACE, GALAXY KLUBE, Konstitucijos pr. 26
  • Spalio 28 Kaune NAKTINIAME KLUBE SIN, Baltų pr. 16Nesvarbu kas tu esi – vyras ar moteris ar kažkas tarp abiejų - The Imperial Crowns muzika tave privers padaryti kažką tokio, kam anksčiau pritrūko ryžto.

Šių vyrukų grojama muzika padarys įspūdį, kuris dar ilgai liks širdyje. Šiais laikais yra žmonių, kurie mano, kad bliuzas turi būti išgrynintas, užrakintas muziejuje ir garbinamas. The Imperial Crowns prieštarauja tokiai nuostatai ir kur bebūtų groja ir mauroja bliuzą.

Michael Barsimanto dievina būgnus, pats kalba nedaug, nes jaučia ritmą ore, gamtoje, garsuose; jo sieloje yra amžinas ritmas ir jūs tai pajusite, kai išgirsite šį muzikantą.

Keith ”Foxxe” Karman jaunas vyras turintis seną sielą. Kai jis užgula savo bosinę gitarą, atrodo, kad perkūnas ritasi žeme.

J.J.Holiday yra toks muzikantas, kuris žino kaip sužavėti ir vyresnę kartą ir jaunimą.

Ir Jimmie Woods grupės dainininkas. Yra nuomonių, kad jis savo kūryboje burnoja prieš Dievą. Kad paneigti arba pripažinti tai, reikia jį išgirsti.

Su Jimmie Wood muzikantai pateikia vieną iš pačių charizmatiškiausių pasirodymų. Jis tiesiog užpuola publiką nuo pat pirmų akordų, ir jūsų akyse tas momentas išliks amžinai. Pradžioje pasirodymo jis ekstravagantiškai siūbuoja mikrofono stovą, o sekančią minutę jis susigūžęs išgauna neįtikėtinus garsus iš savo instrumento. Vidury pasirodymo, jis nusimeta marškinius, kad pademonstruotų didelę Karūnos tatuiruotę, ir kai tik jis suranda ryšį su publiką nebėra nei sekundės, kad tas ryšys susilpnėtų. Tai tokia jo pasirodymo gelmė.
Šie muzikantai yra groję su Sam Moore, Bruce Springsteen, Greg Allman, Gladys Knight, Billy Preston, Freddy Hubbard, Bob Dylan, Taj Mahal, JeanLuc Ponty, The Blues Brothers, Ofra Haza, The Blind Boys, Megadeath, ect.

Daugiau informacijos: http://www.imperialcrowns.com

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai