Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

The Road Band“ su Yolanda Bush (JAV)

Koncertai:

  • Sausio 27 d., 19 val. klube „New York Club” (Kalvarijų g. 85, Vilnius)
  • Sausio 28 d., 19 val. klube „Nautilus” (Savanorių pr. 124, Kaunas)

Grupė:

  • Yolanda BUSH: vokalas/ mušamieji
  • Aleksandr BELKIN: vokalas/ akustinė ir elektrinė gitara/ lūpinė armonikėlė
  • Darius KODIKAS: saksafonas/ perkusija
  • Sergejus SOPELEVAS-VYSOCKI: bosinė gitara
  • Jevgenij ZUBKEVICH: mušamieji
  • Arvydas MEŠKA: klavišiniai

„The Road Band“, radusi savo klausytoją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, šiemet mini gyvavimo 20-metį. Šią sukaktį muzikantai, surengę daugiau kaip tūkstantį koncerų bei išleidę net vienuolika albumų, nori atšvęsti kartu su gerbėjais ir dovanoja jiems jubiliejinius koncertus.

Blues, Rhythm&Blues, Rock’ n ‘Roll, Jazz, Country kompozicijas atliekanti grupė per ilgus kūrybos metus pasirodė įvairiuose festivaliuose Lenkijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Ukrainoje, Turkijoje, jiems teko garbė „apšildyti” tokių žvaigždžių kaip Buddy Guy ar John Mayall koncertus. Bene didžiausia dovana dvidešimtmečio proga „The Road Band“ tapo netikėtas, bet labai įdomus pastiprinimas – prie Lietuvos scenos vilkų bendram šventiniam projektui prisijungė universalaus talento dainininkė ir muzikantė Yolanda Bush (JAV).
Čikagoje gimusi bei augusi džiazo, bliuzo ir kitų muzikos stilių atlikėja, dainų autorė turi daugiau kaip dvidešimties metų muzikavimo patirtį. Ji studijavo trimitą ir chorinę muziką, grojo su daugybe ansamblių, įskaitant Čikagos jaunimo simfoninį orkestrą, prisidėjo prie įvairių teatro projektų. Ne vieną muzikos instrumentą įvaldžiusi atlikėja gastroliavo JAV, Italijoje, pasirodė su tokiais menininkais kaip Rich Montes, Gwen Avery ir Albertos Jackson.
Talentingoji amerikietė į mūsų šalį atvyko mažai ką bendro su muzika turinčiais darbo reikalais, tačiau likimas iškrėtė pokštą ir suvedė ją su „The Road Band“ nariais. Šio laimingo atsitiktinumo rezultatas – bendras internacionalinis projektas, kuris puikiai vainikuos du dešimtmečius trunkantį „The Road Band“ kūrybininį kelią.
Kviečiame kartu su „The Road Band“ bei Yolanda Bush pasimėgauti senu geru bliuzu ir iš visos širdies atšvęsti apie profesionalumą bei kokybę bylojantį jubiliejų!
Senjorams – 25 proc. nuolaida (nuolaida netaikoma koncerto dieną). Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt ir koncerto vietoje.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai