Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

VARGAS BLUES BAND & TIM MITCHEL ( Ispanija / JAV )

Koncertas:

  • Rugpjūčio 30 d. 19 val. Vilniuje, Mokytojų namų kiemelyje (Vilniaus g. 39)

Grupė:

  • Javier Vargas - gitara
  • Tim Mitchell – vokalas
  • Paul Jobson - klavišiniai
  • Luis Mayol – bosinė gitara
  • Peter Kunst - mušamieji


Festivalį „Gera muzika gyvai 2011“ uždarys talentingo ispanų gitaristo Javier Vargas grupė „Vargas Blues Band“ bendrame projekte su garsiuoju gitaristu ir prodiuseriu Tim Mitchell. Pasaulinė gitaros žvaigždė Carlos Santana dažnai koncertuoja su J.Vargas, o apie muzikantą atsiliepia taip: „Vargas yra kaip vaivorykštė, aprėpianti visas muzikos spalvas. Jis yra vienas iš nedaugelio atlikėjų, paliečiančių bet kokią publiką“.

Javier Vargas gimė Madride, Ispanijoje. Tačiau dar vaikystėje jam kartu su šeima teko emigruoti į Argentiną, dar vėliau – Venesuelą ir JAV. Įkvėptas Led Zeppelin, Black Sabbath, The Doors, Jimi Hendrix muzikos, jaunuolis pradėjo savarankiškai mokytis groti gitara. Pradėjęs nuo solinės karjeros, atlikėjas grįžo į gimtąją Ispaniją, kur prieš 20 metų įkūrė „Vargas Blues Band“. Pelniusio gausybę apdovanojimų žymaus gitaristo muzikoje užburiančiai pinasi roko, funko, bliuzo, flamenko ir lotynų muzikos srovės. „Vargas Blues Band“ nuolat kviečiamas koncertuoti su kitomis pasaulio muzikos žvaigždėmis, tarp kurių buvo net pop atlikėjas Princas.

Tim Mitchell – žymus muzikos prodiuseris, dainininkas, dainų kūrėjas, gitaristas, Grammy apdovanojimų laimėtojas iš Detroito (JAV). Jis prisidėjo prie daugelio įvairių žanrų atlikėjų sėkmingų karjerų, padėjo parašyti ne vieno jų platininius hitus. Tarp žymiausių T.Mitcell prodiusuotų artistų – Bob Seger, Gloria Estefan, Jon Secada. Atlikėja Shakira už tarptautinę sėkmę turėtų dėkoti būtent šiam prodiuseriui ir dainų bendraautoriui. Lotynų amerikiečių kilmės T. Mitchell gimė muzikantų šeimoje, iš kurios paveldėjo ypatingų muzikinių gabumų. Pastaruoju metu T.Mitchell toliau plėtoja savo solinę karjerą ir dalyvauja daugelyje muzikinių projektų.
Lietuvoje bus galima išvysti jo nepkartojamą duetą su „Vargas Blues Band“. Nepraleisk svaiginančio vasaros festivalio uždarymo!

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai