Ši svetainė naudoja slapukus. Tęsdami naršymą, sutinkate su slapukų naudojimu.

lt

ZOHAR ( Didžioji Britanija )

Koncertai:

  • Spalio 16 d. 19 val. klubas RAMYBĖ, Palanga
  • Spalio 17 d. 19 val. klubas NAUTILUS, Kaunas

Internete:
homepage: http://www.zoharmusic.com/
MySpace: http://www.myspace.com/zoharmusic


Britų kompozitorius, trimitininkas ir multiinstrumentalistas Erran Baron Cohen grupės Zohar vadovas. Jo brolis garsusis komediantas aktorius Sasha Baron Cohen( Borat, Bruno, Ali G). Nors jo išsilavinimas klasikinis trimitas, Cohen įtakojo daugybė muzikinių stilių: džiazas, hiphopas, rokas, šokių muzika. Visus šiuos stilius jis panaudojo Zohar grupės atliekamoje muzikoje. Jis sukūrė muziką įvairiems brolio filmų ir televizijos projektams, tokiems kaip “Kultūrinis Amerikos pažinimas dėl šlovingosios Kazachstano tautos naudos (BORAT)” 2006m. , filmui „Bruno“, 2009m. Erran kūrybos dainą “Taikos Dovydas” filmo pabaigoje atliko Elton John, Bono, Sting, Chris Martin, Snoop Dogg ir pats Sasha Baron Cohen.
2008m. Erran išleido “Songs In The Key Of Hanukkah” (”Hanukos giesmės”), kuriame yra tradicinės žydų tautos šventinės giesmės ir savitos kompozicijos atliekamos šiuolaikiniame muzikiniame stiliuje.
Erran Baron Cohen sukūrė simfoniją Turan Alem Kazachstano Filharmonijos orkestrui, kurią pirmą kartą orkestras sugrojo Londone 2007 metų gegužę.
Avivit Caspi Zohar vokalistė, gimusi Izraelyje, šiuo metu gyvenanti Londone. Ji koncertavo pasauliniame ture nuo Amerikos iki Singapūro su savo grupe. Pernai Wemblio stadione prieš Anglijos - Izraelio futbolo rungtynes Avivit giedojo Izraelio himną niekada negirdėtame stiliuje.
Johan YoYo Buys bosistas iš Pietų Afrikos dabar gyvenantis Londone koncertuoja su įvairiais kitais atlikėjais ir grupėmis.
Preston Heyman yra vienas talentingiausių ir gerbiamiausių būgnininkų Jungtinėje Karalystėje, grojančių įrašų studijoje. Jis grojo mušamaisiais su daugybe žinomų menininkų. Žymiausias bendradarbiavimas buvo su Kate Bush, Bryan Ferry, Paul McCartney, Phill Collins, Eric Clapton, Peter Gabriel, Jimmy Somerville, Boy George,Tina Turner, Sting ir daugeliu kitų.

Rėmėjai

Generalinis rėmėjas
Generalinis rėmėjas
Festivalio partneriai
Festivalio partneriai
Visi rėmėjai